Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Wyjątkowe wesele – industrialne wnętrze oswojone

Większość przyszłych Panien Młodych czerpie inspiracje głównie z zagranicznych stron ślubnych. Czy faktycznie tylko zagraniczne realizacje są najpiękniejsze i oryginalne? Kiedy powstawał nasz blog Sweet Wedding chcieliśmy przede wszystkim promować to co dzieje się na polskim rynku. Polskie firmy z branży ślubnej, czyli polscy fotografowie, konsultanci, floryści, projektanci itd. – naprawdę nie mamy się czego wstydzić, bo nasza branża ślubna jest na światowym poziomie. Czasem trzeba tylko dłużej poszukać, żeby znaleźć takie perełki. Dziś prezentujemy Wam niezwykłą realizację Wedding Design w Warszawie. Mamy nadzieję, że od dawna przekonujemy Was, że dobrze a na pewno coraz lepiej dzieje się w Polsce jeśli chodzi o wspaniałe śluby i wesela :)

wesele w industrialnym miejscu warszawa polska (6)

Ogromne industrialne wnętrza to świetne pole do popisu dla wedding plannerów i dekoratorów. Para, która bawiła się w tym wyjątkowym miejscu postanowiła oswoić to wnętrze, ale zachować jego niesamowity klimat. By nadać mu eleganckiego ale też spokojnego charakteru wybór padł po prostu na biel i naturalne materiały. Pozwoliło to oswoić tę ceglaną przestrzeń. Parze Młodej zależało przede wszystkim na tym, by goście czuli się swobodnie oraz by ich niesamowite wesele było nowoczesne. Stąd wybór industrialnego, nie nadętego miejsca w centrum miasta. W centrum, a jednak w cichym zakamarku mniejszych uliczek. Ponieważ w tym przypadku sama lokalizacja jest tak wyjątkowa to w kwestii dekoracji znakomicie sprawdziła się nasza ulubiona zasada, że często – mniej znaczy więcej :)

wesele w industrialnym miejscu warszawa polska (4)wesele w industrialnym miejscu warszawa polska (8) wesele w industrialnym miejscu warszawa polska (5)wesele w industrialnym miejscu warszawa polska (7)   wesele w industrialnym miejscu warszawa polskawesele w industrialnym miejscu warszawa polska (2)

Organizacja ślubu i wesela: Wedding Design

Dekoracje: Mi.zu flower design

Miejsce: Reduta Banku Polskiego

My jesteśmy zachwyceni! A jak Wam się podoba?

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź