Obserwuj:
INSPIRACJE

{ Wyjątkowe inspiracje na zimowy ślub }

Jeśli planujecie ślub w grudniu albo jeszcze lepiej – w Święta :) na pewno nie musicie obawiać się, że będzie trudno udekorować Waszą uroczystość. Okres świąteczny sam w sobie jest magiczny, a gdy na dodatek za oknem sypie śnieg a Wy postaracie się o kilka dekoracyjnych detali – sukces gwarantowany.

Dziś prezentujemy sporo inspiracji na świąteczny ślub i wesele. Jak widać kolorystyka może być całkiem różna. Króluje czerwień, którą można śmiało łączyć z granatem i zielonym. Jeśli lubicie kolory ziemi to nic nie pasuje tak idealnie jak zielona choinka i naturalne dodatki oraz blask świec. Bardziej zimną oprawę ale też wyjątkowo elegancką zapewnią kolory srebrny, biały lub różne tonacje złotego. Najważniejsze, żeby nie przesadzić…chyba, że stawiamy na przepych a wtedy każdy chwyt dozwolony, bo tego typu dekoracje bronią się własnie w Święta. My dziś mieszamy wszystkie te propozycje i mamy nadzieję zainspirować Was i dobrze nastroić przed grudniowymi uroczystościami! Miłego oglądania oraz do dzieła – planujcie i dekorujcie, bo czasu do Świąt już niewiele :)

slub w grudniu wesele dekoracjedekoracje ślubne świąteczneślub w święta zimowyślub zimą zimowe inspiracje ślubnezimowy ślub w święta śniegświąteczny ślub w grudniu w święta zimowe inspiracjebukiet zimowy ślubkwiaty święta ślubślubne inspiracje wesele w grudniuwesele ślub w grudniu inspiracje świąteczny

Źródła:

bridalguide.com,silverandjewlery.com,gypsyfloral.com,sweetsomethingdesign.blogspot.com,

weddingobsession.com,chickadvisor.com,onewed.com,tulleandchantilly.com,pinkfrilly.blogspot.it,

yeoldesandwichshoppeva.blogspot.com,weddbook.com,greenweddingshoes.com,theprettyblog.com,

todaysbriderealweddings.wordpress.com,pinterest

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź