Obserwuj:
INSPIRACJE

Wesele i ślub w stodole

wiejskie rustykalne wesele w plenerze na wsi

A może by tak… zorganizować wesele w wiejskim stylu, dokładniej w stodole? Jesteśmy jak najbardziej na tak, ale zróbcie to w eleganckim stylu! Miejsce, w którym odbywa się wesele może być proste i zwyczajne, ważne tylko by udekorować je wyjątkowo na tę uroczystość.

Przedstawiamy Wam kilka inspiracji jak w prosty sposób zaaranżować piękne przyjęcie weselne w wiejskiej scenerii. Na pewno jest to propozycja dla par, które lubią wyróżniać się z tłumu i nie straszna im bliskość natury. Mamy nadzieję, że po obejrzeniu poniższych inspiracji niektórzy z was rozważą zorganizowanie właśnie takiego wesela.

snopki słomy wesele

rusticweddingchic.com/hay-bales

wesele w stodole

seasonsoflifeevents.blogspot.com

wiejskie rustykalne wesele w plenerze w stodolewiejskie rustykalne wesele w plenerze w stodoletablice na weselu wiejskie rustykalne wesele w plenerze w stodole

365wedding.papper.fi

Ciekawym pomysłem są też ceremonie ślubne, które odbywają się w plenerze poza budynkami USC, może właśnie ceremonia w ogrodzie lub na łące to coś dla Was? Zachęcamy do organizowania ślubu cywilnego w plenerze! I zapewniamy, że nie jest to niemożliwe do zrobienia w Polsce. Wystarczy trochę chęci i dobra wola (jeszcze wciąż, niestety…) urzędnika lub (nawet!) księdza, abyście mogli cieszyć się swoim ślubem na łonie natury. Już wkrótce więcej informacji o organizacji ślubu w plenerze i inspiracjach na piękne dekoracje na naszym blogu.

wiejskie rustykalne wesele w plenerze na wsi

seasonsoflifeevents.blogspot.com

ślub cywilny w plenerze

blog.benblood.com

Niestety starych drewnianych stodół w dobrym stanie, gdzie byłaby możliwość zorganizowania wesela, jest w Polsce coraz mniej. Najczęściej można teraz znaleźć ogłoszenia dotyczące sprzedaży takich stodół na drewno do rozbiórki. Może warto jednak poszukać czy gdzieś w Waszych okolicach ktoś nie jest właścicielem takiego miejsca? Wiele prywatnych osób lub prowadzących np. agroturystykę renowuje stare budynki i stodoły właśnie z myślą o organizacji tego typu imprez i nietypowych eventów. Mamy nadzieję, że ta moda zapanuje i u nas w Polsce. Mamy przecież mnóstwo tego typu uroczych miejsc.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz Kasia

  Serdecznie zapraszam do naszej Stodoły Biesiadnej – wyremontowana oryginalna stodoła, w której są dwie sale, 3 ubikacje, sauna, prysznic, kuchnia, piękny bar. Obejście również można wykorzystać jako uzupełnienie przyjęcia. Podajemy pyszne posiłki. Zapraszam serdecznie – Kasia

  9 marca, 2014 o 07:26
 • Odpowiedz Jacek Siwko Photography

  Piękne miejsca :) raj dla fotografa

  24 sierpnia, 2012 o 10:46
 • Zostaw odpowiedź