Obserwuj:
BLOG

Wiszące dekoracje – szklane kule z kwiatami na weselu

Co przychodzi Wam do głowy kiedy usłyszycie – szklane bańki? Cokolwiek właśnie sobie pomyśleliście, od dziś szklane bańki, czy też szklane kule, powinny kojarzyć się Wam z pięknymi dekoracjami.

szklane_kule_dekoracje_zdjecie

Wiszące kule z żywymi kwiatami mają w sobie niezwykły urok. Ich przejrzysta powierzchnia wydaje się lekka, niemal eteryczna – to właśnie dlatego dekoracje tego typu sprawdzą się nawet na niewielkiej przestrzeni, bo nie przytłaczają wnętrza.

wisza%cc%a8ce_szklane_dekoracje_zdjecie

Szklane bańki z miejscem na kwiaty to bardzo romantyczna propozycja. Tego typu dekoracje mogą mieć znakomite zastosowanie na uroczystościach utrzymanych w subtelnym, eleganckim charakterze. Bańki mogą zostać zawieszone na ozdobnych wstążkach, które warto wybrać pod kolor pozostałych dekoracji ślubnych – to świetny sposób na wprowadzenie do wystroju wnętrza jednej z barw przewodnich.

wiszace_dekoracje_zdjecie

Żywe kwiaty to nie wszystko, co możecie umieścić w opisywanych bańkach. W ich wnętrzu zmieszczą się również małe świece, dekoracje z suszonych kwiatów, gałązki, a nawet mech i szyszki, które tak pięknie mogą komponować się na weselu utrzymanym w leśnych klimatach. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni i preferencji.
wiszace_szklane_kule_zdjecie

CO ZAMIAST WISZĄCYCH SZKLANYCH KULI?

Wiszące bańki to tylko jedna z ciekawych opcji na zwisające dekoracje z żywymi roślinami. Kwiaty, gałązki i inne elementy roślinne możecie umieścić w wiszących wazonikach. Wybór niewielkich wazoników, które idealnie nadają się do powieszenia w sali weselnej jest niezwykle szeroki. Nie ma przeciwwskazań, by do tego celu użyć butelek lub nawet słoików!

butelki_wiszace_wazoniki_wesele_zdjeciewiszace_sloiki_wazoniki_zdjeciebutelki_wiszace_z_kwiatami_zdjecie

Na topie są zarówno klasyczne wazony o lekko stożkowym kształcie, jak również wazoniki w formie przypominającej żarówki, a także w kształcie fiolek. Jeśli wpadną Wam w oko kwiaty umieszczone w szklanych fiolkach rodem z pracowni chemicznej, nie musicie na nie wydawać fortuny w sklepach z designerskimi dodatkami – wystarczy poszukać sklepu z wyposażeniem chemicznym, z akcesoriami dla aptek i laboratoriów.

wiszace_wazoniki_wesele_zdjecie wiszace_sukulenty_szklo_zdjecie

Wiszące wazoniki, kule lub fiolki z kwiatami to genialna dekoracja weselna. Można wykorzystać ją zarówno wewnątrz budynku, jak również do ozdoby korytarza, a nawet na zewnątrz. Wiszące szkło z kwiatami subtelnie podkreśli elegancję przyjęcia, a przy okazji pięknie rozproszy światło i sprawi, że oprawa wizualna przyjęcia będzie, jak z bajki.


Marta Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź