Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Wieczór panieński na… sportowo? JOGA!

pomysły-na-wieczor-panienski-na-sportowo

Joga stała się coraz modniejszym sposobem na spędzanie wolnego czasu. To właśnie teraz – kiedy tak wiele celebrytek oraz znanych trenerek personalnych promuje zdrowy tryb życia i zwiększoną aktywność fizyczną warto zauważyć, jak zbawienny wpływ na nasz organizm może mieć właśnie sport. Dlaczego by więc podczas wieczoru panieńskiego nie zburzyć tradycyjnej wizji i szablonu spędzania tego wyjątkowego dnia i nie zrobić czegoś… nieprzewidywalnego? Joga to idealny sposób, aby w aktywny i zdrowy sposób spędzić wraz z przyjaciółkami ten wyjątkowy wieczór będący „zakończeniem” stanu wolnego przyszłej Panny Młodej.

niespodzianka-wieczor-panienski-na-sportowo-zdjęcie

Możecie wybrać się więc razem na zorganizowany trening do jednego z fitness klubów, aby pod okiem profesjonalnego trenera zrelaksować się i nauczyć prawidłowo uprawiać jogę. Takie wyjście może nie tylko stać się początkiem wspólnej pasji, ale również pozytywnie wpłynąć na samopoczucie i pomóc Pannie Młodej w walce z przedślubnym stresem. Wynajęcie Sali oraz własnego trenera w pełni pozwoli Wam doszkolić się i zrelaksować, mając pewność, że wszystkie ćwiczenia są dokładnie sprawdzane i korygowane przez specjalistę. Wtedy na pewno nie grozi Wam żadna kontuzja – nie musicie więc obawiać się, że sport niesie za sobą wiele negatywnych konsekwencji zdrowotnych.

joga-wieczór-panienski-zdjecie

Jeśli jednak któraś z Was czuje się jednak na siłach, aby pokazać innym kilka ćwiczeń i pozycji jogi – zawsze możecie zorganizować taki wieczór panieński na sportowo w parku, na ogrodzie, na łące, czy po prostu w domu z użyciem profesjonalnych mat i akcesoriów. Pamiętajcie jednak – prawidłowe wykonywanie ćwiczeń jest niezwykle ważne, aby nie zrobić sobie żadnej krzywdy! W końcu najważniejsze jest to, aby taki „jogowy” wieczór panieński stał się ogromną frajdą i niezapomnianą przygodą w życiu przyszłej Panny Młodej. Warto, aby wspominała go przez całe życie i być może kontynuowała pasję, jaką udało się w niej tego dnia zaszczepić.

 pomysły-na-wieczor-panienski-na-sportowo

Jest to propozycja dla przyjaciółek i przede wszystkim przyszłej Panny Młodej, które niekoniecznie chcą pić do białego rana i latać po mieście z kolorowym boa na szyi. Podoba Wam się ten pomysł? Jedno jest pewne – jest zdrowszy!

prezent-wieczor-panienski-na-sportowo sportowy-wieczor-panienski-na-sportowo wieczor-panienski-pomysly-joga wieczor-panienski-sportowy-jogafajny-wieczor-panienski pomysl-wieczor-panienski-na-sportowo pomysłowy-wieczor-panienski-na-sportowo wieczór panieński joga zdjęcie wieczor-panienski-co-modne wieczor-panienski-na-sportowo wieczor-panienski-pomysl-joga zdorwy-wieczor-panienski

Zdjęcia: Andrea Lee Cook


Udanych ćwiczeń!

Dagmara

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź