Obserwuj:
PANNA MŁODA

Jaką wiązankę ślubną wybrać? cz1

tulipany wiązanka bukiet ślubny 2012

Wybór bukietu to jedna z wielu bardzo istotnych decyzji do podjęcia przez Pannę Młodą. Przyszła żona może zasięgnąć porady swojej świadkowej, mamy, siostry, przyjaciółki lub florystki, jednak ostateczna decyzja należy tylko do niej. Ponieważ jest to tak ważny element w Dniu Ślubu, który dopełnia kreację Panny Młodej warto poświęcić mu kilka chwil zanim zdecyduje się na coś konkretnego. Wiązanki z żywych kwiatów zwykle są piękne, jednak należy brać pod uwagę, że pora roku, w którym bierzecie ślub może uniemożliwić zrobienie wiązanki z wymarzonych kwiatów. Poniżej prezentujemy kilka propozycji wiązanek ślubnych. Tulipany, piwonie i róże, czyli piękne kwiaty dla pięknych Panien Młodych. Wszystkie trzy rodzaje zaliczamy jako SWEET! Wiązanki ślubne z tych kwiatów na pewno zachwycą każdego na Waszym ślubie.

Zawsze pięknie prezentują się róże – taka wiązanka nigdy nie wyjdzie z mody a Panna Młoda będzie na pewno zadowolona z takiego wyboru. Jest to wybór dla PM, które nie chcą specjalnej ekstrawagancji w dniu ślubu i wolą klasyczną elegancję.

klasyczny bukiet ślubny róże

Kolejna propozycja ozdobiona jest kryształkiem na wstążce. Dodaje to wiązance naprawdę uroczystego charakteru.

bukiet z czerwonych róż

Piwonie to kwiaty sezonowe. Jeśli bierzecie ślub w czerwcu warto zastanowić się nad wiązanką z piwonii. Nie tylko przepięknie pachną ale też prezentują się naprawdę zjawiskowo. Czy będzie to bukiet wyłącznie z piwonii, czy na przykład skomponowany z kilku kwiatów – efekt końcowy na pewno będzie zachwycający.

wiązanka ślubna z piwonii


Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz {Wiązanka ślubna – jaką wybrać Część 2} | Sweet Wedding

    […] propozycje to różowe róże. Klasyczne róże jak juz pisaliśmy na SweetWedding.pl prezentują się zawsze pięknie i idealnie pasują do ślubnych sukni. Klasyka […]

    26 czerwca, 2012 o 21:29
  • Zostaw odpowiedź