Obserwuj:
BLOG

Ptaszarnia • pracownia cudownych wianków i …

Chcesz być modna? Noś wianek! Na naszym blogu promujemy oczywiście wianki do ślubu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś w wianku występowała także na mniej oficjalnych imprezach. Wianek ślubny już dawno stał się od absolutnym hitem ślubnym i wygląda na to, że pozostaje takim na nadchodzący sezon ślubny.

Zdjęcie: Klaudia Rataj

Zdjęcie: Klaudia Rataj

Cieszę się niezmiernie, że w Polsce panuje właśnie wiankowy zawrót głowy… i wcale mnie to nie dziwi. Wianki uwielbiam od dziecka. Tym bardziej ucieszyłam się kiedy kiedyś przy okazji pisania artykułu właśnie o dodatkach dla Panien Młodych trafiłam na stronę pracowni Ptaszarnia zajmującej się tworzeniem wianków ślubnych.

wianek slubny

Źródło: Ptaszarnia

Po zgłębieniu oferty i historii Ptaszarni, a także osób, które stoją za tym wspaniałym projektem mogę powiedzieć śmiało, że to wyjątkowa polska pracownia i na pewno wiodąca jeśli chodzi o tworzenie wianków ślubnych. Specjalizują się w tym co robią. I robią to naprawdę dobrze, o czym świadczyć mogą zadowolone miny zadowolonych Panien Młodych, które same wysyłają po ślubie swoje zdjęcia i prezentują wianki w akcji :)

wianek zdjęcie

Zdjęcie: Inspire me photography

W Ptaszarni znajdziesz nie tylko gotowe wianki na ślub czy inną wyjątkową okoliczność. Jeśli akurat żaden z gotowych projektów nie przypadł Ci do gustu to nic straconego, bo Ptaszarnia oferuje także indywidualne zamówienia według Twojego projektu. Pomaga w tym konfigurator, a przede wszystkim dobry kontakt z właścicielką i pasjonatką rękodzieła – Magdaleną Majsiej.

Źródło: Ptaszarnia

Źródło: Ptaszarnia

Magda o sobie mówi tak:

„Kiedy nowy projekt zawita w mojej głowie, nie spocznę póki nie zostanie zrealizowany w rzeczywistości i do końca.”

Wydaje mi się, że to w pełni określa jej podejście do tego co może dla Ciebie zrobić. Możesz być także pewna, że decydując się na ozdobę właśnie w jej wykonaniu otrzymasz także fachową poradę i konsultację w kontekście całej Twojej ślubnej kreacji. 

Zdjęcie: Wojtek Kornet

Muszę Ci się przyznać, że dopóki nie odkryłam Ptaszarni to ie wiedziałam, że można tworzyć tak wyjątkowe wianki i ozdoby z kwiatów z tkaniny (choć pracownia działa też na innych materiałach). A jeśli zastanawiasz się co jeszcze możesz zamówić sobie by pasowało stylem do Twojego wianka… lub co możesz wybrać zamiast wianka – już wymieniam. Jeśli nie wianek to: opaska, wianek na rękę (a! jednak wianek!), kotylion na rękę i grzebyk ozdobny do włosów. Gdyby tego było mało to może… cały bukiet ślubny stworzony w pracowni handmade? Brzmi fajnie. Dodatkowo Twój narzeczony (oj, przepraszam… Pan Młody!) może da namówić się na ciekawą większą lub mniejszą butonierkę pasującą do Twojej ozdoby.

wianek slub panna mloda zdjecie

Zdjęcie: Karolina Kulczyk

Jak widzisz pracownia Ptaszarnia to przede wszystkim pracownia wianków ślubnych, ale nie ogranicza swojej oferty tylko do tego produktu dla Panien Młodych. Ptaszarnia zajmuje się także kompleksową dekoracją ślubów i wesel, a wesele w stylu rustykalnym i piękny wianek tej Panny Młodej to mój osobisty hit :)

rustykalne wesele wianek zdjecie

Zdjęcia z sesji: Wojtek Kornet

Z ciekawostek, których dowiedziałam się o pracowni Magdaleny Majsiej dodam jeszcze na koniec, że jej Ptaszarnia wykonała wianek dla fajnej i popularnej blogerki modowej – Pauli Jagodzińskiej, która miała także bardzo niestandardowe wesele! Sweet Hit jak nic!

Wianek: Ptaszarnia, Źródło: beauty-fashion-shopping.pl

Wianek: Ptaszarnia, Źródło: beauty-fashion-shopping.pl

Jeśli kliknęliście w poprzedni link, to wiecie już, że westernowe klimaty im nie straszne, ale to nie koniec, bo Ptaszarnia lubi także działać w stylu folk. Pokaźne folkowe wianki dla modelek Cleo (czyli Ola Ciupa i Paula Tumala) to także ich zasługa!

Źródło: Ptaszarnia

Źródło: Ptaszarnia

A i pamiętaj… – szukaj Ptaszarni na FB. Zobacz co jeszcze kryje się w kreatywnej głowie Magdy Majsiej na stronie pracowni.

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź