Obserwuj:
BLOG

Uciekająca Panna Młoda – Natalie Portman – Miss Dior 2015

Natalie Portman i najnowsza reklama perfum Dior – rewolucyjne podejście do ślubu i małżeństwa?

Internet zalała jakiś czas temu fala komentarzy dotyczących najnowszej reklamy z udziałem pięknej aktorki Natalie Portman. Jest to rewolucyjne spojrzenie na kwestię ślubu oraz ucieczki sprzed ołtarza i to na dodatek… na potrzeby marketingu! Czarno – białe kadry reklamy pozwalają zbudować odczucie niepewności. Ma to na celu wzbudzenie w odbiorcy pytania, czy aby na pewno małżeństwo jest takie kolorowe i pozytywne. To niezwykle szokujące i innowacyjne podejście, którego dotychczas brakowało w świecie show – biznesu.

natalie portman ślub zdjęcie miss dior

Po pierwsze zachwyciła mnie kreacja w jaką wcieliła się Natalie Portman – przepiękna Panna Młoda, która mogłaby stać się ideałem do naśladowania (w kwestii wyglądu) – dla wielu kobiet na całym świecie. Idealny makijaż, fryzura, czy suknia to tylko „malutki” opis, którego nie da się wyrazić słowami. To trzeba po prostu zobaczyć!

Według mnie cały sens reklamy ma za zadanie uświadomić każdemu z nas, czy warto decydować się na małżeństwo i tym samym zabrać ze swojego życia cały kolor i radość. Pan Młody utożsamiany jest z zakończeniem „wolności” i spełniania marzeń, z jakich zrezygnować musiałaby dla niego przyszła żona.

ślub natalie portman miss dior zdjęcie

Panna Młoda decyduje się uciec sprzed ołtarza i spędzić życie u boku przystojnego pilota. Co to oznacza w praktyce? Zero zobowiązań, szaleństwo i spełnianie swoich ekstremalnych marzeń. Co jest więc lepsze? Co powinna wybrać niezdecydowana Panna Młoda? Jak pokierować swoim losem? Te i wiele innych pytań nasuwają się na myśl, po obejrzeniu tej niezwykle kontrowersyjnej reklamy.

natalie portman ślub zdjęcie

Reklama zapada w pamięć i przecież właśnie o to chodzi! Wzbudzić dyskusję i zamieszanie. Ważne, żeby mówiono – nieważne w jakim kontekście. Produkt wtedy sam się reklamuje, jednocześnie wzbudzając emocje wśród konsumentów i odbiorców, do których skierowana jest ta kampania.

Spot zatytułowany Miss Dior – The new film (Official Director’s Cut) wyreżyserował Anton Corbijn – holenderski twórca stojący za teledyskami takich gwiazd jak U2, Depeche Mode czy Nirvany. Piosenka, która towarzyszy ucieczce Panny Młodej sprzed ołtarza to słynny przebój „Piece of My Heart” w wykonaniu Janis Joplin. Ciekawa inspiracja na przygotowania przed ślubem, jednak nie polecamy Wam takiego zwrotu akcji :)

uciekająca panna młoda natalie portman reklama zdjęcie


Czy rzeczywiście małżeństwo wiąże się z tyloma wyrzeczeniami? Czy tylko w wolnym związku życie nabiera odpowiednich barw i sensu? Jest to kwestia, którą zostawiam Wam do dyskusji, aczkolwiek mam nadzieję, że żadna z naszych czytelniczek nie ma takich rozterek jak Natalie Portman w najnowszej reklamie oszałamiającego zapachu Miss Dior.

natalie portman miss dior 2015 zdjęcie

Pozdrawiam!

Dagmara

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź