Obserwuj:
TRENDY ŚLUBNE

{Trendy ślubne 2014 według Event By Ev – modne kolory}

Kolejna dawka inspiracji ślubnych 2014 przed nami. Jak zwykle przygotowana dla nas przez Iwonę Przybojewską z Event by Ev. Do śledzenia tego działu na blogu nie musimy chyba nikogo namawiać. Po  sukniach ślubnych, modnych dodatkach dla panów, ręcznie robionych dekoracjach z koronki oraz inspiracjach związanych z brokatem i cekinami przyszedł czas na MODNE KOLORY ŚLUBNE.

Każdego roku w sezonie ślubnym swoje pięć minut ma inna paleta kolorów, nudno by było gdyby królował wyłącznie jeden, na który decydowałyby się wszystkie pary. Specjalnie dla was podpowiadamy, które kolory będą modne w tym sezonie.

1. Pierwsze propozycje to kolory inspirowane wyrazistymi i głębokimi barwami kamieni szlachetnych, a zatem: szmaragd, rubin, koral i szafir.  Ostatni z nich z powodzeniem może być bazą dla wszystkich odcieni niebieskiego i z pozoru zimna barwa może okazać się najgorętszą tego sezonu!

2. Następną paletę barw dyktuje nam kolor roku 2014, wybierany przez Pantone z USA, firmę opracowującą systemy stosowane w przemyśle poligraficznym. A będzie to: Radiant Orchid. 
Połączenie rozmytego różu z fuksją i z fioletem występującym na kwiatach orchidei. Czy nie uważacie, że nawiązuje on to modnego  tej zimy w kosmetyce odcienia jagodowego?

3. Trzecią mieszanką może być szary & pink blush! Kolory te miały swój debiut w 2013 roku i będą monde w tym sezonie!

4.  Na sam koniec połączenie różnych kombinacji! To nasz ulubiony trend kolorowy! Ekscytujące połączenie pozornie nie pasujących do siebie barw wybranych przez pannę młodą. Pamiętajcie by dobrać motyw przewodni by efekt końcowy był cudowny. Pamiętajcie, że decydując się na zestaw kolorystyczny tworzy się atmosferę miejsca zależnie od tego czy  chcecie uzyskać charakter wesela bardziej elegancki, glamour, rustykalny czy nowoczesny?

paleta kolorów ślubnych

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź