Obserwuj:
INSPIRACJE

Tabliczki wskazujące drogę na weselu

Zastanawialiście się czym jeszcze można zaskoczyć gości w weselnych dekoracjach? Jak zadbać by znaleźli wszystkie być może tajemnicze zakątki, w których podawane będą weselne przysmaki bądź drinki?

UŻYJCIE „KIERUNKOWSKAZÓW”! 

 kierunkowskazy na wesele zdjęcie

Kierunkowskazy to tabliczki, zazwyczaj w formie strzałki, na których napisane jest miejsce docelowe. Mogą one prowadzić do wielu kącików takich jak „Słodki bufet”, „Parkiet”, „Drinki”, „FotoBudka”. Oznakowanie może też po prostu upiększać miejsce Waszych zaślubin, kierując do miejsc: „Ceremonia” „Restauracja”.  Ostatnio spotkałam się też z tabliczką z tekstem „Jesteśmy wdzięczni, że jesteście z nami”. Świetny pomysł, prawda?

deconatka diy

Wykonanie ich też nie jest bardzo trudne. Wystarczy, że zainwestujecie w kilka deseczek . Naszkicujcie na nich napisy, a później namalujcie je farbami. Na końcu deseczki zbijcie z kijkiem np. takim jak ten do miotły, a całość włóżcie do doniczki. Ozdóbcie dodatkowo kwiatami, lampionami albo innymi dekoracyjnymi gadżetami i gotowe!

drogowskazy na wesele zdjęcie


Mam nadzieję, że spodobał Wam się ten pomysł. Jeśli nie macie czasu lub nie lubicie tego typu projektów DIY możecie także zamówić gotowe tabliczki lub drogowskazy – wykonane na specjalne zamówienie i dostosowane do stylu i motywu przewodniego Waszego przyjęcia.

Pozdrawiam!

Deconatka

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź