Obserwuj:
PANNA MŁODA

Suknie ślubne Ruche – kolekcja Forever and a Day

ruche suknie sukienki slubne krótkie boho romantyczne

Czasem słyszę, że ślub to tylko jeden dzień i po co robić tyle szumu wokół stroju i przyjęcia. Mam wtedy wrażenie, że nie zastanawiamy się, że faktycznie jest to jeden dzień, ale nie tylko, a aż! To przecież dzień specjalny i wyjątkowy w każdym calu, wypełniony momentami, których nie zapominamy na całe życie.

Moim zdaniem warto w tym wypadku zatroszczyć się o jego odpowiednia oprawę, by każde wspomnienie przywoływało na myśl coś Wyjątkowego przez wielkie W. Z tą myślą przewodnią prowadzę SweetWedding :) Dziś chciałam zaprezentować Wam sukienki ślubne Ruche, które wypatrzyłam w internecie. Są do kupienia online w sklepie Ruche gdzie do wyboru macie też dużo pięknych dodatków i butów ślubnych. Romantyczne, zwiewne i kobiece czyli to co lubię w sukniach ślubnych stylizowanych stylem vintage. Dziś na Blogu kolekcja Forever and a Day z wiosennego Lookbooka Ruche.

suknie ślubne sukienki krótkie ślubne zwiewne boho Ruche

Dodatkowo w swojej ofercie Ruche ma również mnóstwo wdzięcznych sukienek idealnych dla świadkowych albo druhen – najnowsze też z kolekcji Forever and a Day pokazuję już dziś i zachęcam do przeglądania innych sukienek w ich sklepie internetowym.

sukienki na wesele świadkowa goście jak się ubrać Ruche

Do kupienia online w sklepie www.shopruche.com

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź