Obserwuj:
PANNA MŁODA

Modne sukienki na wesele dla świadkowej

sukienka dla świadkowej solar

Świadkowa to jedna z ważniejszych osób w dniu ślubu i wesela. Trzyma się też często blisko Panny Młodej, dlatego ważne jest by jej sukienka była efektowna, ale zarazem na tyle skromna by nie zwracać na siebie więcej uwagi niż sama bohaterka ceremonii. Chyba nie musimy tłumaczyć kto jest gwiazdą tego dnia?

Wszystko jest kwestią gustu, jednak dziś proponujemy Wam kilka skromnych a zarazem klasycznie eleganckich kreacji dla świadkowych czy też innych Pań wybierających się na wesele. Dziewczęce kroje nigdy nie wychodzą z mody i każda kobieta wygląda w nich dobrze. Dobierając sukienkę dla świadkowej warto pomyśleć o aktualnych trendach ślubnych i wybrać modny kolor takiej kreacji. Wasz wybór na pewno będzie podyktowany przez to jaki rodzaj ślubu planujecie. Inną sukienkę naszej świadkowej będzie wypadało założyć na ślub cywilny a inną na kościelny. Obiecujemy zająć się kiedyś tym tematem na naszym blogu podobnie zresztą jak sukienkami na wesele dla mam i wersjami młodzieżowymi.

A przy okazji jeśli ciekawią Wam jakieś tematy związane ze ślubami i chciałybyście o nich poczytać na naszym blogu to piszcie na adres naszej redakcji. Serdecznie polecamy Wam tekst o sukienkach na wesele w wersji dla puszystych. Więc jeśli szukasz inspiracji w rozmiarze Plus Size to ten tekst koniecznie musisz przeczytać.

sukienka dla świadkowej solarsukienka na wesele top shoptop shop sukienki na wesele dla świadkowejtopshop sukienka na weselezara sukienka na wesele

asos sukienka na wesele

Kolejność zdjęć: Solar, Topshop x 3, Zara, Asos.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz Maria

  świadkowa = żona/partnerka świadka. tak jak sędzina to żona sędziego. proste? proste! panna młoda, tak jak pan młody, ma świadka. kobietę lub mężczyznę, jak woli. ale nie świadkową, na Boga..

  19 września, 2012 o 00:52
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   No cóż – tak się jednak przyjęło mówić. Nie wyobrażam sobie tytułu – „modne sukienki na wesele dla świadka” ;-)

   20 września, 2012 o 10:48

  Zostaw odpowiedź