Obserwuj:
BLOG

Studio Frak – filmy ślubne z pasją i zaangażowaniem

Wiecie na pewno, że wybór ekipy filmowej, która w piękny sposób zarejestruje dzień Waszego ślubu, nie należy do najłatwiejszych zadań przed ślubem. Cieszymy się tym bardziej, że możemy dziś pokazać Wam dwoje ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją. To widać też w ich produkcjach. Jeśli tak jak my nie przepadacie za długimi filmami, ale mimo wszystko lubicie obejrzeć pełną historię z dnia ślubu to dobrze trafiliście – przedstawiamy Wam dziś Zuzannę i Konrada ze Studia Frak.

studiofrak4

Konrad jest jak sam twierdzi zwinnym operatorem, któremu nie umkną najważniejsze chwile i niezapomniane obrazy. Lubi filmować niepostrzeżenie, dzięki czemu ma szanse uchwycić naturalne i prawdziwe emocje na twarzach swoich bohaterów. Studio Frak nie obyłoby się jednak bez pomysłowej Zuzanny, która czaruje klientów swoją osobowością i ubiera Studio Frak w coraz to nowe pomysły ;) Zuza i Konrad korzystają też ze wsparcia zaprzyjaźnionej grupy operatorów, którzy przydają się najbardziej na większych ślubach. Są to zaufane osoby, które podzielają filozofię Studia Frak i wszyscy razem dbają o to, by nic ciekawego nie umknęło ich uwadze.

studiofrak1

Studio Frak tworzy spokojne a zarazem pełne emocji obrazy, które w połączeniu ze świetnie dobraną muzyką przenoszą Pary Młode z powrotem w czasie do tego szczególnego dnia, jakim był ich dzień ślubu. Nie znając nawet bohaterów ich teledysków ślubnych bardzo przyjemnie się je ogląda. Ich filmy mają nietypowy klimat i to właśnie jest cecha, która wyróżnia to studio. Lekkość i świeżość ujęć widać w każdej minucie i na pewno po obejrzeniu kilku realizacji zgodzicie się ze mną, że mają swój niepowtarzalny styl.

studiofrak

A jak myślicie co według naszych dzisiejszych gości jest kluczem do udanego filmu ślubnego i dobrze dobranej muzyki? Zgodnie twierdzą, że najwazniejsze jest poznanie Pary Młodej. Zuzanna i Konrad starają się zawsze dobrze poznać swoich klientów przed ślubem – chcą wiedzieć co lubią, jakie mają pasje i ukochane filmy a także gusta muzyczne., żeby móc najlepiej jak to możliwe opowiedzieć wyjątkową historię Pary Młodej w swoim filmie. Jako wielbiciele muzyki i dobrego kina gwarantują Wam, że piękny obraz oraz ścieżka muzyczna w ich realizacjach idą ze sobą w parze. Podoba mi się w ich filmach również dbałość o szczegóły, widzę tu niemal fotograficzne podejście do tego tematu :) To bardzo cenne, ponieważ często na filmach ślubnych ten element zostaje pokazany przelotnie lub wręcz całkowicie pominięty.

Momenty 2014 – studio frak

Monotonia jest ich wrogiem, co widać podczas oglądania różnych teledysków. Mimo powtarzalności stylu, którego się trzymają nie są to takie same powtarzające się historie. Każde zlecenie traktują indywidualnie, więc możecie być pewni, że Wasz teledysk czy filmowy reportaż ślubny będą udane. Jeśli marzycie więc o profesjonalnym podejściu i artystycznej wizji swojego ślubnego teledysku (te w wykonaniu Studia Frak trwają ok. 6-18 minut) czy reportażu (ok. 40 minut) – istnieje ogromna szansa, że to właśnie Studio Frak jest odpowiedzią na Wasze poszukiwania! Zapraszamy Was teraz do zapoznania się z prezentowanymi poniżej filmami oraz do obejrzenia co oferują na swojej stronie www.studiofrak.pl

Marzena & Jay – studio frak

Ania i Mateusz – studio frak


Pozdrawiam!

Kasia

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź