Obserwuj:
BLOG, PANNA MŁODA

Stroiki do włosów, woalki, fascynatory i wianki • alternatywa dla welonu

Nie każda Panna Młoda marzy o welonie. Dla tych Pań, które gustują w niebanalnych ozdobach do włosów, fascynatorach, wiankach albo ciekawych stroikach proponujemy dziś sporo inspiracji i pomysłów na dodatek wpięty we włosy, który będzie wspaniałym dopełnieniem Waszego ślubnego stroju.

modne nietypowe ozdoby do włosów ślub (7)


Na samym początku powinnyście zadać sobie jedno pytanie:

– wolicie duże i efektowne czy skromne i delikatne ozdoby do włosów dla Panny Młodej?


akcesoria do włosow slub zdjęcieopaski do włosów na ślub zdjęcie

Wśród ślubnych ozdób do włosów naprawdę macie w czym wybierać. Pięknie sprawdzi się zjawiskowa biżuteria na włosach, haftowany kwiat, a także romantyczna opaska. Wybór należy do Was. Ważne jest jedynie, by dopasować ozdobę do Waszego indywidualnego gustu, sukienki i fryzury ślubnej.

stroiki do włosów ślub zdjęcieopaska woalka ślub zdjęcie

Stylizacja będzie na pewno udana i oryginalna ozdoba do włosów doda Wam uroku jeśli na spokojnie zastanowicie się nad tą decyzją. Jeśli nie wybierzecie żadnego dodatku, bo Wasza suknia jest wystarczająco strojna – pomyślcie chociaż o delikatnej woalce lub kwiecistym wianku.

bizuteria do włosow zdjecie

Na szczególną uwagę zasługują romantyczne opaski dla Panny Młodej. Taka forma ozdabiana głów staje się coraz popularniejsza wśród Pań w Polsce. Jest to piękny dodatek, który dodaje charakteru każdej kobiecie, nie tylko na weselu. W zależności od stylu możecie wybrać delikatną ozdobę lub mocny biżuteryjny akcent.

opaski ślubne zdjęcieopaski ślubne zdjęcie panna młoda

Piękne i nietypowe ozdoby dla Panien Młodych coraz łatwiej jest dostać w sklepach z akcesoriami dla Panien Młodych, a także małych pracowniach wykonujących te ozdoby na indywidualne zamówienie. W tym seoznie królują wianki, ale namawiamy Was też do chwili refleksji – może wpadnie Wam w oko nietypowy fascynator i stroik ślubnych.

modne nietypowe ozdoby do włosów ślub (1)

Jest to też świetne rozwiązanie dla gości weselnych. Mama Panny Młodej,a także mama Pana Młodego łącznie z siostrami, kuzynkami i ciociami zaproszonymi na wesele, na pewno będzie wyglądać olśniewająco w ciekawym fascynatorze dobranym do swojej sukienki weselnej. Do odważnych świat należy!

modne nietypowe ozdoby do włosów ślub (6)

Duże fascynatory i pokaźne ozodby do włosów, a nawet ślubne kapelusze to propozycja dla naprawdę odważnych. Panny Młode, które lubią przyciągać wzrok (choć tego dnia przyciąga go każda z Was!) powinny pomyśleć o tego typu niebanalnych dodatkach.

modne nietypowe ozdoby do włosów ślub (2)modne nietypowe ozdoby do włosów ślub (4)

Zdjęcia znalezione na pinterest.com 


Powodzenia!

Dagmara

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź