Obserwuj:
BLOG

{ Akcja trwa! ŚLUBY CYWILNE POZA USC – Wspieramy Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych }

baner

Dyskusja dotycząca możliwości zawierania ślubów cywilnych poza USC wciąż trwa w senacie. Kilka dni temu Polskie Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych założyło stronę na FB. Przesłanie jest proste – Ślub w pałacu, plenerze lub w USC – chcemy mieć wybór!

Cała akcja została zainicjowana już w 2011 roku przez stowarzyszenie a w tej chwili osiąga swój punkt kulminacyjny. Członkowie PSKŚ zostali zaproszeni na posiedzenie komisji senackiej na najbliższy wtorek jako jedni z referentów. To będzie bardzo ważny moment dla całej sprawy.

Sweet Wedding.pl wspiera akcję! Mamy nadzieję, że polubicie profil Stowarszyszenia dotyczący akcji i wspólnie będziemy propagować poparcie dla tej sprawy! Ważne jest, żeby senat zauważył jak wiele osób jest zaangażowanych w akcję i jak wielu osobom zależy na zmianie prawa by każdy mógł celebrować swój ślub na swój wymarzony sposób! Liczymy na wsparcie naszych Czytelników! Wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Konsultantów Ślubnych liczymy, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć sukces w tej kwestii!

polskie stowarszyszenie konsultantow slubnych trojmiasto olsztyn warszawa

Poniżej pokazujemy treść petycji, jaką PSKŚ wystosowało w tej sprawie. Więcej informacji jest dostępnych na stronie Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

petycja śluby poza USC

 

polskie stowarszyszenie konsultantow slubnych trojmiasto olsztyn sluby w plenerze

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź