Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

ŚLUBNY PORADNIK

  ŚLUBNY PORADNIK

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze florystów?

  Kwiaty tworzą oprawę uroczystości. Od ich kolorystyki, stylu i kompozycji zależy ostateczne wrażenie, dlatego warto poświęcić temu zagadnieniu odrobinę czasu. Szczęściarze uzdolnieni florystycznie i osoby chcące co nieco zaoszczędzić czasami decydują się na samodzielne tworzenie dekoracji kwiatowych. Oczywiście jest to dobre rozwiązanie, o ile mamy na to czas, siłę i chęci. Zdecydowana większość par zleca przygotowanie bukietów i detali kwiatowych florystom. To rozwiązanie jest znacznie popularniejsze, bo zdejmuje z barków Młodej Pary choć jeden z trudnych obowiązków.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  ŚLUBNY PORADNIK

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze sukni ślubnej? Jak sobie z tym poradzić?

  Wybór kreacji ślubnej to trudne zadanie. Choć wiele Panien Młodych ma pewne wyobrażenia na temat wymarzonej sukienki, to dopiero w przymierzalni okazuje się, że wybór wcale nie jest tak oczywisty i prosty. Ilość fasonów i modeli jest niezwykły. Każdy salon mody ślubnej prezentuje coraz to piękniejsze kreacje. Jak nie zwariować i podjąć dobrą decyzję w tym zakresie? Przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą Wam w tym wyborze.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  ŚLUBNY PORADNIK

  5 (nie)zbędnych drobiazgów, które zapewnią komfort gościom na weselu!

  Hmmm… (nie)zbędne drobiazgi, które zapewnią komfort uczestnikom ślubu i wesela? Zastanawiasz się o co chodzi? Ci, którzy cenią mądrość ukrytą w przysłowiach, mawiają, że diabeł tkwi w szczegółach i chyba mają rację. Drobiazgi, na które z pozoru nikt nie zwraca uwagi, mogą zadecydować o klimacie uroczystości, o jej nastroju i zagwarantować znakomite wrażenia uczestnikom. Kilka zwariowanych i kreatywnych pomysłów może sprawić, że Wasze wesele na długo zagości w pamięci uczestników.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  ŚLUBNY PORADNIK

  WINO MUSUJĄCE NA WESELU – dowiedz się wszystkiego!

  Chyba nikt nie wyobraża sobie przyjęcia weselnego, podczas którego nie wznoszono by toastów. Z pewnością nie powinno się ich bagatelizować zdawkowym „zdrowie Pary Młodej”. Toasty weselne to wspaniała tradycja, do której należy odpowiednio się przygotować. Kiedy rodzice, świadkowie i goście planują swoje przemówienie, Państwo Młodzi zastanawiają się jakie wino musujące podać podczas wznoszenia toastów. Wybór często okazuje się znacznie trudniejszy, niż mogłoby się wydawać.

  Czytaj dalej

  Udostępnij: