Obserwuj:
ZRÓB TO SAM

Ślubne DIY – bombkowe winietki

Jeśli tak jak my pozostajecie jeszcze w zimowym klimacie ślubów i planujecie swoje wesele właśnie w takiej scenerii ten pomysł DIY powinien się Wam spodobać. Deconatka debiutuje dziś na blogu Sweet Wedding i od razu jest bombowo :) Z niecierpliwością czekamy na kolejne inspiracje i pomysły DIY.

A dziś Natalia przygotowała dla Was fajny i w miarę prosty projekt, w sam raz na dobry początek. Jeżeli już rozebraliście choinki może pora wyjąć pudła z ozdobami i stworzyć właśnie takie spersonalizowane winietki dla gości na weselny stół. Do dzieła!

ślubne DIY winietki

Ahoj!

Witam wszystkie Kreatywne Dusze, które nie poprzestają na kupowaniu, ale marzą by swoje przyjęcie przygotować samemu :) Najbliższy miesiąc minie nam pod znakiem eleganckiego przyjęcia, a wszystkie prezentowane DIY mojego wykonania powstały na podstawie DECONATKOWEGO pokazu stołu karnawałowego w Katowickim Muzeum na Nikiszowcu. Najpierw więc zobaczycie oryginał, a później instrukcję krok po kroku, wykonaną specjalnie dla Was :) A więc zaczynamy… TRZY…DWA… JEDEN… START!

PRZYGOTUJ:

Małe papilotki do babeczek

Klej w sprayu

Brokat

Bombki

Karteczki z imionami

Klej na gorąco lub taśmę dwustronną


KROK 1

Spryskaj papilotki klejem w sprayu. Uważaj na stół – klej ciężko schodzi, dlatego użyj podkładki

ślubne DIY winietki (1)

KROK 2

Wysyp brokat i maczaj w nim papilotki. Musisz je mocno docisnąć by brokat odpowiednio się przyczepił. Daj im chwilkę by mogły przeschnąć

ślubne DIY winietki (2)

KROK 3 i 4

Użyj kleju na gorąco, lub jeśli go nie posiadasz to taśmy dwustronnej, aby przykleić karteczki z imionami do końcówki bombki.

ślubne DIY winietki (3)ślubne DIY winietki (4)Na samym końcu włóż bombki do papilotek i GOTOWE ;)

Efektowne winietki wystarczy położyć na stół!

ślubne DIY winietki (5)

winietki DIY

Tekst i zdjęcia: Deconatka

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

Zostaw odpowiedź