Obserwuj:

Ślub na Santorini – Asia i Jose

Marzy Wam się może ślub poza Polską? A może bajkowy ślub na Santorini? Brzmi jak tytuł filmu i całkowicie nierealny plan? Niekoniecznie. Ślub cywilny na Santorini jest całkowicie w Waszym zasięgu. A jeśli nie zdecydujecie się na ceremonię i powiedzenie sobie „tak” na tej wyjątkowej grackiej wyspie to pozostaje Wam jeszcze opcja sesji ślubnej na Santorini. Którąkolwiek z opcji wybierzecie, na pewno będą to niezapomniane wrażenia i wspomnienia na całe życie. Zupełnie tak jak w przypadku Asi i Jose, którzy zdecydowali pobrać się i wyprawić przyjęcie dla najbliższych w ciepłej atmosferze tej uroczej wyspy  na Morzu Egejskim.

ślub na santorini anna dedo zdjęcie

W Polsce jest wiele firm, które organizują śluby i przyjęcia weselne za granicą. Ślub Asi i Jose został zorganizowany przez 5 events w Santorini Gem. Para nowożeńców zawdzięcza piękne zdjęcia Annie Dedo, która miała przyjemność fotografować to wyjątkowe wydarzenie rodzinne.

ślub na santorini anna dedo zdjęcia (0) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (1) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (2) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (3) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (4) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (5)

Panna Młoda w sukni ślubnej od Bizuu prezentowała się fantastycznie. Styl jej sukni idealnie pasował do tego miejsca i charakteru uroczystości. Romantyczna i elegancka z radością powiedziała „tak”, a po ceremonii razem ze swoim eleganckim mężem świętowała w kameralnej atmosferze. Tego typu przyjęcia w przeciwieństwie do dużych wesel mają jedną główną zaletę – na pewno zdążycie porozmawiać z każdym z zaproszonych gości!

ślub na santorini anna dedo zdjęcia (6) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (8) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (9)  ślub na santorini anna dedo zdjęcia (11) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (12) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (13)

Para Młoda zdecydowała się na sesję w dniu ślubu, co jest ostatnio coraz modniejszym wyborem wśród zabieganych nowożeńców. Nie powinno Was to też dziwić, ponieważ biorąc ślub w tak pięknym otoczeniu na pewno chcieli wykorzystać jego potencjał i utrwalić na zdjęciach także nadmorski krajobraz Santorini.

ślub na santorini anna dedo zdjęcia (14) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (15) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (16) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (17) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (18) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (19) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (20) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (21) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (22) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (24) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (25) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (26) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (29) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (31) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (34)

Poza pięknymi widokami bardzo podobają nam się dodatki Pary Młodej – mucha Pana Młodego jest po prostu niesamowita, natomiast Joanna zachwyca nie tylko w swojej sukni, ale także w delikatnym wianuszku ślubnym. Zwróćcie też uwagę na piękny biały tort ozdobiony złotym paskiem, który kojarzy się całkowicie z zachodzącym greckim słońcem!

ślub na santorini anna dedo zdjęcia (35) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (36) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (37) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (38) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (40) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (39) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (41) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (42) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (43) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (44) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (45) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (47) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (48) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (49) ślub na santorini anna dedo zdjęcia (50)

Dziękujemy Annie za zgłoszenie do publikacji tego wyjątkowego reportażu i sesji na Santorini.


Miejsce ślubu: Santorini Gem  / Suknia ślubna : Bizuu / Buty Pani Młodej: Clarks / Kostium Pana Mlodego: Vistula / Buty Pana Młodego: Kazar / Fotograf: >Anna Dedo / Konsultantka ślubna/organizacja ślubu za granicą: 5 Events / Fryzjer i make-up: 5 events 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 • Odpowiedz Katka

  Cudne miejsce na taką kameralną ceremonię wśród najbliższych!

  7 październik, 2015 o 10:37
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   @Katka,
   rzeczywiście wyjazdowe śluby to raczej pomysł na mniejsze przyjęcie. Chociaż jak ktoś ma fantazję to może i „prawdziwe góralskie wesele na 200 osób” sobie zorganizować :)

   7 październik, 2015 o 16:12
 • Odpowiedz Deconatka

  Magicznie! A miejsce Ceremonii wprost powala ♥ Nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować MP i po cichu pozazdrościć niezwykłego ślubu :)))

  6 październik, 2015 o 12:47
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   @Deconatka
   Zgadzamy się, piękne miejsce, piękna para i piękne zdjęcia :)

   6 październik, 2015 o 18:02

  Zostaw odpowiedź