Obserwuj:
PANNA MŁODA

Ślub i wesele jesienią – Szyjemy Sukienki

Szyjemy Sukienki? One szyją! Od zawsze. Swoją pasję traktują bardzo poważnie. Każda ich sukienka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Każda jest po prostu inna. Jak same twierdzą to unikatowe tkaniny są połową sukcesu, więc zawzięcie takich szukają. Kroje również są bardzo oryginalne, no i sama idea jest świetna. Dwie siostry szyją fajne sukienki, które nie powtarzają się jak ubrania z sieciówek.

Siostry Marta i Anna o sobie piszą tak:

[…] Szyjemy od zawsze. Dziadek był krawcem. Mama, będąc zdobywającą świadomość stylu nastolatką, podchwyciła od niego wszystko, czego trzeba było nowoczesnej dziewczynie, żeby “jakoś wyglądać w tych ciężkich czasach”. Swoim córkom podstawowe kompetencje w tym temacie przekazała w latach dziecięctwa, bez zbędnych ceregieli. Igła, nitka i stary Łucznik były w domu zawsze w ruchu. Żadna Barbie w podstawówce nie była tak odstrzelona, jak nasze. […]

Zamówiona i uszyta na życzenie sukienka na wesele od Szyjemy Sukienki na pewno zrobi furorę no i na pewno żadna z Pań nie natrafi na taką samą na parkiecie ;) Ale mnie fantazja poniosła dziś dalej. Zachciało mi się sukni ślubnej szytej od serca. No i jest. Znalazłam. Za oknem taka jesienna aura a ta suknia ślubna tak mnie dziś pozytywnie nastroiła do tej jesieni. Co powiecie na ślub jesienią w takiej kreacji?

Dziewczyny szyją nie tylko sukienki, ale też dodatki. Stroik z woalką pasuje idealnie na ślub jesienią. Jak widać motyw liści nadaje się świetnie również na kreacje ślubne. Już wyobrażam sobie ślub i wesele w stylu rustykalnym i Pannę Młodą w tej sukni. Bajka.


Więcej informacji o siostrach kryjących się za projektem Szyjemy Sukienki, a także sukienki do kupienia online znajdziecie na ich stronie internetowej.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź