Obserwuj:
BLOG

Sesja ślubna w fabryce • industrialny plener Kingi i Michała

Na pewno wiecie, że na zdjęciach ślubnych preferuję pola, łąki, plaże i góry – czyli po prostu naturę. Jednak ta sesja ma w sobie coś magicznego, coś co przyciągnęło moją uwagę mimo industrialnego klimatu. Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi – nie wydaje mi się tak industrialnie „ciężka” ani mroczna, a nawet momentami jest delikatna. Być może to za sprawą uśmiechniętej Pary Młodej Kingi i Michała, którzy swoją dobrą energią rozświetlają te zdjęcia. A być może to dzięki udanym kadrom Magdaleny Kubiak. Jedno jest pewne – z wyczuciem i smakiem ta sesja łączy piękno uczucia tej pary i surowe otoczenie.

industrialna sesja ślubna w fabryce (1)

Bardzo podoba mi się sprytne i umiejętne wykorzystanie odbić, światła i wszelkich maszyn, które ciekawie zostały wplecione w tę sesję po ślubie. Magdalena ciekawie poprowadziła sesję i dzięki temu uzyskała różnorodne kadry. Od romantycznych i artystycznych zdjęć po wesołe i na luzie.

industrialna sesja ślubna w fabryce (2) industrialna sesja ślubna w fabryce (3) industrialna sesja ślubna w fabryce (4) industrialna sesja ślubna w fabryce (5) industrialna sesja ślubna w fabryce (6) industrialna sesja ślubna w fabryce (7) industrialna sesja ślubna w fabryce (8)

Stylizacja Pary Młodej była bardzo ciekawa – zwróćcie uwagę na kolor! Czerwony to odważny kolor i nie każda Panna Młoda zdecydowałaby się na takie dodatki jak Kinga. Czerwone buty zarówno u Panny jak i Pana Młodego na pewno odzwierciedlają ich charakter. Dodatkowo Pan Młody Michał pozytywnie zaskoczył nas swoimi spinkami do mankietów. Nie są to zwykłe spinki, ale nietypowe spinki z klocków lego! Bomba! Do tego czerwone okulary i mucha w kratkę. Duży plus za taką zabawę ze swoją ślubną stylizacją.

industrialna sesja ślubna w fabryce (10) industrialna sesja ślubna w fabryce (11) industrialna sesja ślubna w fabryce (12) industrialna sesja ślubna w fabryce (13) industrialna sesja ślubna w fabryce (14)

Suknia ślubna Kingi miała dziewczęcą długość do połowy łydki. Góra sukni z koronki to mój ulubiony fragment stylizacji tej Panny Młodej. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale fryzura Kingi także nawiązuje do kolorystyki ich dodatków ślubnych. Znowu bomba!

industrialna sesja ślubna w fabryce (15) industrialna sesja ślubna w fabryce (16)  industrialna sesja ślubna w fabryce (18) industrialna sesja ślubna w fabryce (19) industrialna sesja ślubna w fabryce (20) industrialna sesja ślubna w fabryce (21) industrialna sesja ślubna w fabryce (22) industrialna sesja ślubna w fabryce (23) industrialna sesja ślubna w fabryce (24) industrialna sesja ślubna w fabryce (25) industrialna sesja ślubna w fabryce (26)industrialna sesja ślubna w fabryce (28)industrialna sesja ślubna w fabryce (17)

Miejsce: opuszczona elektrownia Scheiblera w Łodzi

Zdjęcia: Magda Kubiak

industrialna sesja ślubna w fabryce (30)

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  • Odpowiedz Sensual Studio

    Świetna sesja! Pozdrawiamy

    11 grudnia, 2015 o 10:52
  • Zostaw odpowiedź