Obserwuj:

Sesja narzeczeńska jesienią • pomysł na zdjęcia

Jesień to wspaniała pora roku – zakładając oczywiście, że jest słoneczna :) czyli, że jest to piękna polska jesień! Na tych zdjęciach zdecydowanie taka właśnie była. Klaudia i Łukasz mieli szczęście nie tylko do pogody, ale też do fotografa. Zdjęcia na tej radosnej jesiennej sesji zrobiła im zdolna fotograf Magdalena Tarach – Haładyń.

 zdjęciesesja narzeczeńska w sadzie zdjęcie

Magdalena jak sama mówi „najlepiej czuje się tam gdzie nie jest zwyczajnie, bo tkwi w inspiracji bajek, wróżek i elfów”. Na sesje lubi wybierać inspirujące i bajkowe miejsca tak jak te zwykłe-niezwykłe miejsca, które zobaczycie na jej plenerowej jesiennej sesji narzeczeńskiej.

jesienna sesja zdjęcie sesja zaręczynowa w sadzie zdjęcie

Sesja w sadzie pełnym jabłek wygląda naprawdę uroczo i niewinnie. Podoba nam się naturalny styl tych zdjęć i dwie stylizacje Klaudii i Łukasza – to świetny pomysł, by urozmaicić zdjęcia narzeczeńskie. Wtedy sesję możecie wykonać nawet w jednym miejscu lub w dwóch oddalonych od siebie tylko spacerową odległością.

sesja narzeczeńska romantycznajesienna sesjajesienna sesja narzeczeńska sesja jesienią sesja narzeczeńska jesienią  zdjęcia z sesji jesienią


Para: Klaudia i Łukasz
Stylizacja: własność pary
Zdjęcia:  Magdalena Tarach-Haładyń

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź