Obserwuj:
BLOG

Personalizowane zaproszenia Sendmoments

zaproszenia slubne

Jeśli jeszcze nie zamówiliście swoich zaproszeń ślubnych, polecam zajrzeć na stronę www.sendmoments.pl. Jest to platforma do samodzielniej personalizacji kartek na każdą okazję. Znajdziecie tam propozycję wzorów na kartki ślubne, popularne już w Polsce kartki save the date, zaproszenia ślubne, karty menu, winietki stołowe, przezroczyste wkładki do zaproszeń, podziękowania po ślubie i koperty pasujące stylem do całości projektu.

sendmoments zaproszenia slubne

zaproszenia slubne zaproszenia slubne

Sendmoments umożliwia też zachowanie tego samego motywu kartki lub zaproszenia w kilku kategoriach: zaproszenia/karty menu/winietki. Jest to ważne zwłaszcza przy okazji ślubu, kiedy chcecie zachować spójną stylistykę.

zaproszenia slubnezaproszenia slubne

Sendmoments oferuje wydruk zamówionych zaproszeń na włoskim papierze najwyższej jakości oraz fakturę do wyboru w zależności od preferencji Pary Młodej – gładki papier lub strukturyzowany. Szablony kartek można dowolnie personalizować dodając własne zdjęcia i teksty. Nie jest to skomplikowane, więc nie powinniście mieć żadnych problemów z projektowaniem swoich zaproszeń. Każdą kartkę można personalizować osobno- (czyli na każdej kartce wydrukowane będzie nazwisko zapraszanych gości) a stworzony projekt można przechowywać w Schowku i powracać do niego w każdej chwili.

 zaproszenia slubnezaproszenia slubnezaproszenia slubnezaproszenia slubne

Realizacja zamówienia zajmuje od 5 do 8 dni roboczych. Co ważne możecie skorzystać z próbnika i przekonać się jaki papier lub wzór najbardziej Wam odpowiadają, ponieważ przed złożeniem ostatecznego zamówienia klient może zamówić do 3 bezpłatnych, spersonalizowanych próbek. Namawiamy do tego zwłaszcza niezdecydowane Panny Młode, które chcą mieć pewność, że wybrany przez nie projekt będzie idealny.

zaproszenia slubnezaproszenia slubnezaproszenia slubne

Zapraszamy do obejrzenia projektów na stronie główniej: www.sendmoments.pl

zaproszenia slubne

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź