Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Pomysły na Save The Date – cz2

Niedawno pisaliśmy o modzie, która przyszła również do Polski czyli kartkach Save The Date. Propozycji było sporo i każda bardzo oryginalna. Ponieważ temat Save The Date jest teraz naprawdę na czasie, dziś chcemy pokazać wam jeszcze więcej pomysłów na powiadamiacze o ślubie.

Kolejnym pomysłem, który dziś zaprezentujemy są magnesy Save The Date, to hit ślubny w Polsce. A to dopiero początek bo co powiecie na zapałki z nadrukiem jako ciekawe Save The Date? A może kartka z kalendarza lub Save The Date z Waszym zdjęciem z sesji narzeczeńskiej? Dzięki takim przypominaczom na pewno nikt nie zapomni o Waszym ślubie i zarezerwuje sobie tę datę.

savethedate

SAVE THE DATE oryginalne pomysły zaproszenia ślubne

marthastewart.com

SAVE THE DATE INSPIRACJESAVE THE DATE POMYSŁtwigandthistle.com

SAVE THE DATE KALENDARZweddingpaperdivas.com

pomysly-save-the-date

Jak widzicie pomysłów na oryginalne Save The Date jest wiele, a jedyną granica jest Wasza wyobraźnia :) Pomyślcie jaki pomysł spodobał się Wam najbardziej, albo jeszcze w jaki pomysłowy sposób można by powiadomić swoich znajomych i rodzinę o ślubie? Jeśli wysyłaliście już swoje Save The Date lub planujecie to zrobić i chcielibyście podzielić się z nami pomysłem – piszcie! Chętnie opublikujemy Wasze pomysły na takie przedślubne zawiadomienia.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  • Odpowiedz Sarah

    These are all such beautiful ideas! Thanks for including Mixblog in your roundup!

    4 czerwca, 2012 o 17:11
  • Zostaw odpowiedź