Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Sarah & Vince – stylizacja ślubna w stylu Carrie Bradshaw

niebieska suknia ślubna i platformy

Prezentowana dziś stylizacja ślubna jest wyjątkowa. Myślę, że nie tylko mi kojarzy się z serialem Sex and the City. Sarah i Vince to niekonwencjonalna para Brytyjczyków, która brała ślub w listopadzie ubiegłego roku w Stavanger w Norwegii. Są jednak tak roześmiani i szczęśliwi na zdjęciach, że na pierwszy rzut oka widać iż brak słońca kompletnie nikomu tego dnia nie przeszkadzał. Z tą listopadową aurą świetnie poradziła sobie utalentowana fotografka ślubna Theresia Pauls, która uchwyciła w kadrach miłość, radość i energię tej ciekawej pary.

sesja w mieścieniebieska sukienka do ślubu

Wizja tego ślubu od początku była prosta – kameralna ceremonia za granicą by móc w pełni świętować swoje uczucia i zawarcie małżeństwa bez zatracenia się w planowaniu ogromnego wesela. Słynny cytat ze wspomnianego już wcześniej Sex and the City „me and you, just us two’” stał się jednocześnie motywem przewodnim ślubu i motto na całe życie. Serial Sex and the City stał się też inspiracją dla strojów ślubnych, fryzury Panny Młodej oraz lokalizacji i pomysłu na zdjęcia. Stavanger spełnił wymagania Pary Młodej co do miejskiego klimatu ślubu. Dodatkowo jest to też miasto z którym Sarah i Vince są bardzo związani i łączą ich z nim piękne wspomnienia. Kameralna i bardzo intymna ceremonia odbyła się w ratuszu, a tego samego dnia Sarah i Vince wybrali się też na sesję w dniu ślubu ze swoją wspaniałą fotograf . Uczucia uchwycone w dniu ślubu na zdjęciach ślubnych są niepowtarzalne!

niebieska sukienka do ślubu starsza para młoda

Sarah & Vince po raz pierwszy spotkali się w szkole w wieku 15 lat. „Chodzili ze sobą” całe 3 miesiące i od tej pory ścieżki ich życia już się nie skrzyżowały… aż do czasu kiedy zadziałała magia Internetu. Przez niesamowitą moc portali społecznościowych spotkali się ponownie w 2010 roku by ponownie los rozdzielił ich na następne 3 lata. Można pomyśleć – do trzech razy sztuka, bo kiedy po raz trzeci los zbliżył ich do siebie zrozumieli w końcu, że są sobie pisani! Ta historia naprawdę brzmi jak z serialu lub przynajmniej norweskiej komedii romantycznej :) Zaręczyny pary, którą dziś macie okazję podziwiać na blogu ślubnym Sweet Wedding to kolejna ciekawa historia, która brzmi trochę jak kadr z filmu. Ich wyjątkowe oświadczyny miały miejsce na promie z miejscowości Haugesund w Norwegii. Podczas gdy Sarah była cała przerażona i kurczowo trzymała się ramienia swojego ukochanego (tu warto dodać, że nasza bohaterka nie lubi wody ani łodzi…) Vince pomyślał, że jest to idealny moment na zadanie znanego Wam pytania :) A kiedy wreszcie padło to magiczne pytanie i wymarzona odpowiedź „tak” Sarah na kilka sekund zapomniała nawet, że znajdują się na wodzie!

slub w stylu carrie bradshaw niebieska sukienka do ślubu niebieska sukienka do ślubu  niebieska sukienka do ślubu kamizelka pan młody niebieska sukienka do ślubustarsza para młoda niebieska sukienka do ślubu ślub w norwegiiślub w norwegii niebieska sukienka do ślubu niebieska sukienka do ślubu niebieska sukienka do ślubu niebieska sukienka do ślubu niebieska sukienka do ślubu starsza para młoda  niebieska sukienka do ślubu mufka do ślubu sesja w kawiarni sesja w kawiarni sesja w kawiarni   starsza para młodaplatformy do ślubu

Sarah jest wielką fanką serialu Sex and the City, więc nie miała wątpliwości w jakiej kreacji chce wystapić na swoim ślubie. Jedna i druga mają na codzień podobny styl, więc nie było to trudne, a gdy Sarah wypatrzyła w osiedlowym sklepie tę szałową spódnicę – wiedziała, że będzie to podstawa jej stroju. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, nikt przecież nie powiedział, że do ślubu należy iść w tradycyjnej sukni ślubnej J Pan Młody Vince bardzo lubi garnitury szyte na miarę, więc jednego dnia postanowili wybrać się do Leeds na zakupy w Wielkiej Brytanii, która słynie z dobrych krawców J Zachwycamy się tą parą i ich stylizacją, ponieważ na tych zdjęciach widać jak świetnie komponuje się to w całość – miejsce, kolorystyka, fryzura i nastroje nowożeńców!

Spódnica: Coast ‚Rita skirt’

Marynarka: TopShop

Mufka: Faux fur ENGLAND

Buty: Faith

Obrączki: ROX SCOTLAND

Garnitur: Reiss Mens Tailoring Store

Koszula:Ted Baker Buty: Hudson for Schuh

Fotografia: Theresia Pauls Photographer

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz Sweet Wedding

  Cieszymy się Haniu, że podoba Ci się taka stylizacja ślubna

  14 września, 2015 o 22:12
 • Odpowiedz Henia

  heh ;)fajne :)

  28 marca, 2015 o 10:23
 • Zostaw odpowiedź