Obserwuj:
ŚLUBNY PORADNIK

Idealna sala weselna – czyli jaka?

Człowiek jest istotą społeczną. Potrzebuje kontaktu z drugim człowiekiem. Szuka przyjaźni, miłości i relacji, które dawałyby mu poczucie spełnienia. Dlatego też, gdy w naszym życiu dzieje się coś naprawdę ważnego, budzi się w nas pragnienie, aby towarzyszyły nam bliskie osoby. Takim wydarzeniem jest niewątpliwie ślub, którego uwieńczeniem staje się wystawne przyjęcie weselne.

dekoracje weselne

I tu pojawia się kwestia, gdzie je zorganizować. Czego możemy oczekiwać od firmy, której zlecimy przygotowanie przyjęcia? Czy musimy decydować się na rozwiązania szablonowe, standardowe dekoracje i menu, które w tradycję weselna po prostu od lat jest wpisane? Nie, nie musimy. Organizacja wesela już od pewnego czasu nabrała nowego wymiaru. Stała się swoistą kategorią sztuki, w której każdy artysta szlifuje własny diament.

dekoracje stołów i sali zdjęcia blog ślubny inspiracje

Po pierwsze ma być przestrzennie. W praktyce oznacza to dostosowanie sali do liczby gości, których zamierzamy zaprosić. Spoglądając na konkretną salę, możemy wizualnie nie widzieć tego, jak będzie ona wyglądała, gdy już zapełnią ją poustawiane stoliki i zostanie dodana dekoracja. Dlatego warto w tej kwestii poradzić się fachowca. Dobrze, gdy do wyboru mamy różne sale weselne w Warszawie. Wpisując chociażby w wyszukiwarkę internetową domy weselne warszawa liczymy na sale o różnych parametrach, możliwościach organizacyjnych i innym wystroju. Wówczas łatwiej będzie nam dobrać tą idealną, dopasowaną do naszych własnych oczekiwań, zarówno tych o charakterze funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Po drugie, musi być niezwykle elegancko. I tu zaczynamy od podstaw. Już pusta sala musi robić na nas doskonale wrażenie. Rodzaj i sposób oświetlenia, wygląd ścian czy podłoga muszą być eleganckie same w sobie, bo tego wymaga podniosłość chwili.  Do tego dochodzą elegancko przystrojone stoły i krzesła, których aranżacja ma zostać dopełniona piękną zastawą, kunsztownymi dekoracjami, przez które przemawiać będzie nuta finezji.

Po trzecie, najwyższej jakości i artyzmu oczekujemy od serwowanego menu. Kelnerzy przewijający się na sali w sposób przypominający prawdziwą artystyczną paradę i dania wyglądające niczym prawdziwe kulinarne dzieła sztuki, to kwintesencja obsługi gastronomicznej.

sala balowa poznań wesele baraz zdjęcia drkoracje stołów blog ślubny

Rozumienie estetycznych pragnień klientów i wychodzenie im naprzeciw, to element decydujący o sukcesie organizacyjnym każdego wesela. Z takim zrozumieniem i nieszablonowym a wręcz artystycznym podejściem spotkać możemy się w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w okolicach Warszawy. Tu wesele warszawa nabiera nowego wymiaru, imprezy na miarę najbardziej wyrafinowanych gustów i oczekiwań. Nie tylko nie jest banalnie, ale wręcz bajecznie, oryginalnie i zaskakująco. Pozytywnie oczywiście.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

3 komentarze

 • Odpowiedz Karina Majkowska

  Oj sala weselna bardzo determinuje powodzenie całego wesela, to prawda ;) Najlepiej to kierować się opiniami innych i na tej podstawie wybierać.

  20 września, 2017 o 14:43
 • Odpowiedz Georg

  Wybór dobrego lokalu to 80 % udanego wesela, nie warto się śpieszyć i brać najbliżej i najtaniej bo szybko nam się to odbije.

  12 listopada, 2014 o 08:06
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Nie myślałam nigdy nad procentami, ale faktycznie lokal ma kolosalne znaczenie :)

   13 listopada, 2014 o 13:04

  Zostaw odpowiedź