Obserwuj:
BLOG

Joanna i Arthur nad Wisłą • romantyczna sesja po ślubie

Joanna i Arthur zaplanowali swoją sesję po ślubie w zimowej aurze. Miało być biało i magicznie, zimowe słońce miało oświetlać obsypane śniegiem gałęzie drzew tworząc bajkową scenerię do tego pleneru ślubnego. Jak to wyszło naprawdę zobacz sama. Zima nie przyszła do nich kiedy się tego spodziewali, więc razem z fotografem Michałem Najbergiem z Vasco Images zmienili plany.

vasco-images-sesja-slubna-10Uważam jednak, że Joasia i jej mąż nie mają czego żałować. Sesja plenerowa odbyła się w maju i zamiast białego puchu mają na zdjęciach po ślubie… zieloną naturę, która pięknie współgra z wiankiem na głowie Panny Młodej.

vasco-images-sesja-slubna-02

Kwiecisty wianek Panny Młodej to jej własne działo. Długie, rozpuszczone włosy Joanny wyglądały przepięknie przyozdobione takim wyjątkowym dodatkiem DIY. Poza tym jest to ostatnio popularny wybór wśród Panien Młodych. Nic dziwnego – wianek z żywych kwiatów zawsze wygląda uroczo.

vasco-images-sesja-slubna-03

Dzika nadwiślańska sceneria w okolicach Warszawy, gdzie odbyła się ta plenerowa sesja, pięknie spisała się jako tło do tych klimatycznych zdjęć. A teraz nie zawracam Ci już więcej głowy tylko zapraszam do oglądania i delektowania się ujęciami z sesji Joanny o Arthura w obiektywie Vasco Images.

vasco-images-sesja-slubna-04 vasco-images-sesja-slubna-05 vasco-images-sesja-slubna-07 vasco-images-sesja-slubna-06 vasco-images-sesja-slubna-16 vasco-images-sesja-slubna-15 vasco-images-sesja-slubna-14 vasco-images-sesja-slubna-13 vasco-images-sesja-slubna-12vasco-images-sesja-slubna-23vasco-images-sesja-slubna-18 vasco-images-sesja-slubna-20 vasco-images-sesja-slubna-19vasco-images-sesja-slubna-28vasco-images-sesja-slubna-30 vasco-images-sesja-slubna-22 vasco-images-sesja-slubna-21vasco-images-sesja-slubna-32 vasco-images-sesja-slubna-33

A Ty… masz już wizję swojej sesji po ślubie? ;) Na pewno będzie pięknie. Pamiętaj tylko, że nawet jak nie uda się zrealizować pierwszego założenia -Twoje zdjęcia i tak będą wyjątkowe!

vasco-images-sesja-slubna-27

Fotograf Michał Najberg znany Ci już pewnie jako Vasco Images znalazł się też na liście naszych wyselekcjonowanych 99 fotografów dla najfajniejszych Panien Młodych – nie przegap takiej inspiracji!

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz Miejsce

  Te zdjęcia są przepiękne, aż przypomniała mi się nasza sesja ślubna :)

  16 stycznia, 2018 o 08:31
 • Odpowiedz Michał Najberg

  Bardzo dziękuję za piękny wpis

  14 lutego, 2016 o 00:14
 • Zostaw odpowiedź