Obserwuj:

ROBERT CZERWIK • POLSKIE SUKNIE ŚLUBNE

Jeśli to czytasz, to zapewne wiesz, że uwielbiam polskie suknie ślubne. Na moim blogu ślubnym Sweet Wedding od początku lubiłam pokazywać polskie firmy i realizacje. Dziś z serii Polskie Suknie Ślubne prezentuję projektanta mody, który do tej pory związany był ściśle z realizacją indywidualnych projektów dla nazwisk znanych z polskich mediów i show biznesu. Robert Czerwik w swoim Atelier zaczął jednak projektować także… suknie ślubne. Zobacz jego autorską kolekcję!

polskie suknie ślubne robert czerwik_0000

Zespół RC tworzy niepowtarzalne projekty i suknie ślubne dla tych Panien Młodych, które w dniu ślubu chcą poczuć się naprawdę wyjątkowo. Projektant inspirując się klasyką i krawiectwem haute couture stworzył ciekawą kolekcję ślubną z pięknymi autorskimi wykończeniami. Jego ulubiony motyw dekoracyjny w tej kolekcji ślubnej jest „pióro” – kobiece i delikatne, prezentuje je jednak w wersji z charakterem… albo może „z pazurem” ;)

polskie suknie ślubne robert czerwik_0011

Pełna kolekcja kreacji ślubnych jest dostępna w showroomie RC gdzie możesz również spotkać się z projektantem i wspólnie z nim stworzyć swoją wymarzoną suknię ślubną. Do wyboru masz krótkie sukienki do ślubu, długie typowo balowe suknie a także lekkie, zwiewne i delikatniejsze modele.

polskie suknie ślubne robert czerwik_0001

Dodatkowo przyjmij także zaproszenie projektanta na włoską kawę i jak sam twierdzi znakomite babeczki, na które… już teraz sama mam ochotę ;)

polskie suknie ślubne robert czerwik_0002 polskie suknie ślubne robert czerwik_0003 polskie suknie ślubne robert czerwik_0004 polskie suknie ślubne robert czerwik_0005 polskie suknie ślubne robert czerwik_0006 polskie suknie ślubne robert czerwik_0007 polskie suknie ślubne robert czerwik_0008 polskie suknie ślubne robert czerwik_0009 polskie suknie ślubne robert czerwik_0010 polskie suknie ślubne robert czerwik_0012 polskie suknie ślubne robert czerwik_0013

Jeśli szukasz sukni ślubnej z nutą ekstrawagancji – myślę, że te projekty mogą być inspiracją do dalszych poszukiwań i tworzenia wymarzonej kreacji ślubnej z Robertem Czerwikiem.

Więcej: www.robertczerwik.com


Swoją drogą… masz już upatrzony jakiś konkretny model?

Kasia Sweet Wedding

Inne polskie suknie ślubne, które lubię to: MOONS, Karolina Twardowska, Anna Kara, Rina Cossack, Agnieszka Światły, Agata Wojtkiewicz, Juda&Pietkiewicz, Ochocka Suknie Ślubne

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź