Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Przedpokój i podwórko przystrojone na wesele • DecoInspiracje

Ślub to taki wyjątkowy dzień, że nawet sień Waszego domu i podwórko powinny być gotowe na wesele! Ciekawa jestem czy to w całej Polsce czy tylko w okolicach Śląska (skąd pochodzę) jest zwyczaj dekorowania sieni lub podwórka na wesele? Dajcie znać koniecznie! Tymczasem wydaje mi się, że biorąc pod uwagę ogrom spraw weselnych, dekoracja tych miejsc jest sprawą drugorzędną (przynajmniej w Polsce). SZKODA! Czasem niewiele trzeba, by zastąpić standardowe balony czymś innym i pięknym.

ozdobione podwórko wesele

Ja byłam w duuużym szoku kiedy moja rodzina sprawiła mi niespodziankę i stworzyła niezwykle proste a cudne dekoracje na szaro-burej sieni. W sumie to w chyba jeszcze większym szoku byli nasi sąsiedzi, którzy wręcz zakazali ściągania jej i wisi po dziś dzień odświeżana co jakiś czas (a to już prawie dwa lata!).

weselne ozdoby na podwórzu

Przepis moich rodziców był bardzo prosty:

1. Nad naszymi drzwiami zaczepili ogromną (myślę, że około 2-metrową) gałąź z wieloma mniejszymi rozgałęzieniami.

2. Na gałązkach powiesili różnej wielkości pompony z bibuły (przepis na nie podała jakiś czas temu MAJLAF)

3. Poręcze ozdobili tiulem

4. Na schodach w słoiczkach ułożyli mnóstwo świec i posypali płatkami róż.

podwórko ustrolone na wesele

Wierzcie mi – gdy wyglądnęłam za drzwi byłam pod ogromnym wrażeniem! Tym bardziej, że w nocy przed weselem spałam tak twardo, że zupełnie nie zorientowałam się co ma miejsce za drzwiami. Żałuję tylko, że nie mam zdjęć, wszystko działo się tak szybko… Podzielę się garścią naszych dekoracji, które ostatnio zrealizowałam w Deconatce oraz inspiracjami internetowymi. Zadbajcie o ten element dekoracji, bo warto :)


Pozdrawiam!

Deconatka

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź