Obserwuj:
ZRÓB TO SAM

Prosta dekoracja na wieczór panieński + szablon

Organizujesz wieczór panieński dla przyjaciółki i szukasz pomysłów na dekoracje? Dobrze trafiłaś, pokazujemy dziś jak w prosty sposób udekorować mieszkanie lub klub, do którego się wybieracie z tej okazji. Mam nadzieję, że spodobają Wam się pomysły na „Almost married”, co oczywiście w polskiej wersji językowej będzie wyglądało równie dobrze. Decyzja o tym jaki napis wytniecie należy do was! Jeśli przyszła Panna Młoda lubi podróże możecie z gazet podróżniczych wyciąć imiona jej i narzeczonego, albo inny napis nawiązujący do tematu imprezy.

zrób to sam dekoracja slub wieczór panieński pomysł jak udekorowaćPotrzebujecie tylko dobrych chęci! Przydadzą się też kolorowe magazyny, nożyczki, taśmę, szablon i odrobinę fantazji. Do wersji na sznureczkach polecamy szpagat, drewniane klamerki do bielizny albo spinacze/klamerki do papieru jak na pierwszym zdjęciu. Napis nie musi być wycięty z papieru, jeśli dysponujecie ciekawymi materiałami spróbujcie wyciąć coś z kolorowych skrawków. SZABLON DO POKAZANEGO NAPISU ZNAJDZIECIE [TUTAJ].

jak zrobić papierowe dekoracje na wieczór panieński samemuKilka zabawnych samolotów, albo dla bardziej wprawionych – ozdoby z origami i piękna dekoracja gotowa. zrób to sam DIT dekoracje na wieczór panieński papierowe samemuDla bardziej zaawansowanych plastycznie druhen proponujemy poszaleć i udekorować przyjęcie panieńskie naprawdę słodko. Muffinki i cupcakes nadają się do tego idealnie. Pofantazjować można też z napisem. Złóżcie z kolorowego brystolu harmonijkę, rozłóżcie ją w kształcie koła, sklejcie, przyklejcie do szpagatu albo innego ozdobnego sznurka. Na to naklejcie litery z ciekawym napisem i gotowe. Przyszła Panna Młoda na pewno będzie zachwycona, a reszta dziewczyn uczestniczących w wieczorze panieńskim będziecie miały wyśmienita zabawę już przy dekorowaniu. Do dzieła i nie zapomnijcie podzielić się z nami efektami!

jak kreatywnie nietypowo uroczo udekorować wieczór panieński dekoracje pomysłyjak kreatywnie nietypowo uroczo udekorować wieczór panieński dekoracje pomysły

inspiracje: mycreativebrightside.blogspot.com, labellebride.com

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz bialeskrzypce

    Zapraszam do mnie http://bialeskrzypce.blogspot.com/

    18 lutego, 2013 o 17:35
  • Zostaw odpowiedź