Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE, PAN MŁODY

Pomysłowe butonierki dla Pana Młodego

kolorowa muszka na ślub, pan młody muszka, butonierka pan młody

Po ostatnim przypadkowym spotkaniu na targach ślubnych z jedną z czytelniczek bloga Sweet Wedding i jej narzeczonym zrozumieliśmy, że już najwyższy czas by poświęcić więcej miejsca na tematy związane z przeżywaniem ślubu przez Panów Młodych. Mamy wrażenie, że moda męska była do tej pory pomijana lub zbyt mało eksponowana na naszych stronach. :) Czas na zmiany, zatem drogie narzeczone zaproście swoich wybrańców do lektury. Prezentujemy dziś kilka pomysłów na oryginalne butonierki, które cieszą się coraz większą popularnością także na polskich weselach. Przy okazji przypominamy, że ten temat był już przez nas poruszany przy okazji butonierek z superbohaterami, więc nie jest jeszcze tak źle z naszym informowaniem o męskiej modzie weselnej.

diy butonierka,

Największe wrażenie zrobiła na nas butonierka, której serce wykonano z kapsla. Trudno wyobrazić sobie Pana Młodego, któremu nie spodoba się taka wyjątkowa ozdoba, w której można zmieścić krótkie przesłanie o ulubionym napoju :). Ozdoby DIY robią ostatnio furorę, więc mamy nadzieję otrzymać w przyszłości od naszych czytelników zdjęcia z własnoręcznie wykonanymi ozdobami ślubnymi.

kolorowe butonierki pana młodego

Kto powiedział, że butonierka musi mieć jakiś konkretny kształt? Im bardziej szalony styl wesela tym większa przestrzeń do eksperymentów z butonierką Pana Młodego, który nie tylko może poszaleć podczas wyboru oryginalnej muszki, ale i dodatków podkreślających jego wyjątkowy charakter. Wielbicielom bardziej wysublimowanego szaleństwa polecamy butonierkę pokazaną poniżej. Jesteśmy przekonani, że taka kosmata ozdoba podbije serca osób poszukujących przełamania dla  klasycznego stroju ślubnego.

kosmata butonierka

Jeśli uważacie nowoczesne butonierki za zbytnią ekstrawagancję, która nie pasuje do Waszej wizji stroju Pana Młodego to zawsze możecie zdecydować się na coś bardziej tradycyjnego. Czasem wystarczy jedna gałązka by być trendy :)

muszka pan młody

fajne butonierki

klasyczne butonierki

Czasem za butonierkę może posłużyć sam kwiat. Przyznacie jednak, że w przypadku takiego krawata każda inna butonierka byłaby już drobną przesadą :)

krawat w kwiaty, pan młody

Fotografie: ForevercandidTimandjessphotoWeddingchicksStyle Me PrettyEmilysteffencomJosh-deaton, Harmonylovesblog

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź