Obserwuj:
PANNA MŁODA

SUKNIE ŚLUBNE • Angelika Jakubas

Kolejny dzień i kolejne ślubne inspiracje. Dziś zapraszam na wpis, który śmiało mogę oznaczyć mianem SWEET HIT! Takie oto wyróżnienie należy się młodej i zdolnej Angelice Jakubas z Krakowa, która stworzyła bardzo ciekawą i trochę magiczną kolekcję ślubną „Letters from birds”. Kojarzy mi się z delikatną jak mgiełka Panną Młodą i pięknymi ślubami w otoczeniu natury…

Te suknie mają w sobie wszystko co kocham: zwiewne i „lejące” materiały, ciekawe góry, trochę koronki i trochę nostalgii a przede wszystkim dużą dawkę kobiecej tajemniczości.

ZACHWYCAM SIĘ TĄ KOLEKCJĄ I KIBICUJĘ ANGELICE PRZY KOLEJNYCH LINIACH! Mam nadzieję, że jako Panna Młoda planująca swój ślub znajdziesz wśród tych sukni swoją wymarzoną. Jeśli tak właśnie się stało – koniecznie skontaktuj się z nią i umów na przymiarki!

Kolekcja ‚Letters from birds’ jest propozycją sukienek ślubnych innych, niż te, które są obecnie dostępne na rynku. Sukienki urzekają prostotą, nie tracąc przy tym delikatności i romantyzmu. Kolekcja odnosi się do wspomnień z dzieciństwa projektantki Angeliki Jakubas. Będąc małą dziewczynką słuchała śpiewu ptaków i próbowała odczytać historie, które mają nam do opowiedzenia. Sukienki są listem częściowo zapisanym za pomocą igły i nici. Resztę listu zapisze przyszła Panna Młoda wpisując w sukienkę swoje marzenia, przeżycia, kolory, uśmiechy i zapachy tego jedynego, najważniejszego dnia.

Angelika Jakubas – ur.1989 roku w Krakowie. W 2011 roku ukończyła projektowanie ubioru w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru, w 2016 roku studia na Wydziale Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Autorka kolaży, wyszywanych ilustracji, projektantka ubioru. Jej projekty są mozaiką obrazów, zapachów i dźwięków, które kolekcjonuje w głowie.

WIĘCEJ: STRONA WWW, FACEBOOK

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 • Odpowiedz Krysia

  Bardzo ładna suknia ślubna, bardzo mi się podoba.

  14 listopada, 2017 o 10:50
 • Odpowiedz LIV

  Te też piękne. Delikatne, zwiewne. Sama nie wiem, która jest najładniejsza.

  18 października, 2017 o 12:13
 • Odpowiedz DreamEye Studio

  Model bez ramion nieziemski!

  9 września, 2017 o 03:38
 • Odpowiedz kamila

  Piękne ;) Ja w dniu mojego ślubu byłam zachwycona moją sukienką od http://www.moda.slubna.eu/ :) Była wygodna, pięknie leżała i czułam się w niej dobrze ;) dobrze wspominam moje wesele ;)

  15 lutego, 2017 o 17:26
 • Zostaw odpowiedź