Obserwuj:
PANNA MŁODA

AGNIESZKA ŚWIATŁY 2015 • POLSKIE SUKNIE ŚLUBNE

agnieszka swiatly

Zapraszam dziś nasze czytelniczki do zapoznania się z polską projektantką ślubną Agnieszką Światły. Jej kolekcją rozpoczynam nową serię artykułów na naszym ślubnym blogu {POLSKIE PROJEKTY ŚLUBNE}. W tej serii chcę promować polskie marki, które tworzą swoje produkty z myślą o najbardziej wymagających Pannach Młodych. Branża ślubna w Polsce w ostatnich latach bardzo się rozwinęła, mamy u siebie nie tylko piękne suknie ślubne, świetnych fotografów czy muzyków, ale również całą masę uroczych dodatków ślubnych na wysokim poziomie. Chcę to promować! Między innymi stąd wziął się pomysł na bloga Sweet Wedding, więc najwyższy czas zabrać się za to na poważnie.

polskie suknie ślubne projektantki

Otworzyłam sezon ślubny 2015 nowymi seriami na blogu. Mam nadzieję, że któraś z nich stanie się Waszą ulubioną. Bądźcie na bieżąco, śledźcie nasz profil na FB i zaglądajcie regularnie na bloga w poszukiwaniu nowości i inspiracji. Zachęcam też wszystkich do aktywnego uczestnictwa w życiu Sweet Wedding. Jeśli znacie marki warte zaprezentowania w tej serii – komentujcie. Wspólnie możemy stworzyć naprawdę interesującą bazę danych dla Panien Młodych, a stąd już tylko o krok od coraz to piękniejszych ślubów i wesel w Polsce.

polskie suknie ślubne projektantki

Agnieszka Światły, jak się już domyślacie to bardzo zdolna projektantka mody. Specjalizuje się w projektowaniu sukien ślubnych, wieczorowych oraz koktajlowych. W swojej pracy nie tylko ubiera znane osoby ze świata mediów, sztuki i mody ale jej kreacje publikowane są również na łamach ogólnopolskich czasopism o modzie a także w programach telewizyjnych TVN, Polsat czy TVP. Na stałe współpracuje z grupą ATM przy produkcji serialu „Pierwsza Miłość”. Czy mamy tu jakieś fanki? :)

polskie suknie ślubne projektantki

W 2010 roku Agnieszka Światły otworzyła swoje autorskie Atelier we Wrocławiu. Jej głównym celem jest stworzenie miejsca unikalnego, w którym klientki poszukujące indywidualnego podejścia a przede wszystkim otrzymają fachową pomoc w wybraniu kreacji marzeń. Wszystkie modele wykonane są z najwyższej jakości materiałów (naturalnych włoskich tkanin, takich jak jedwabie, muśliny, szyfony, żorżety oraz kaszmiry) ze szczególną dbałością o detale. Suknie projektu Agnieszki Światły podkreślają kobiecą urodę, projektantka przede wszystkim pragnie aby każda kobieta czuła się wyjątkowo i oryginalnie w dniu swojego ślubu. Każdy suknię projektuje z pasją, dzięki temu jej kreacje są unikalne u ultra kobiece.

polskie suknie ślubne projektantki

Jest absolwentką Szkoły Projektowania i Stylizacji Ubioru we Wrocławiu. Oficjalnie zadebiutowała w 2008 roku i zdobyła uznanie w branży modowej i w tym samym roku zdobyła I miejsce w kategorii „Haute Couture” w ogólnopolskim konkursie „Gryf Fashion Show 2008”. Agnieszka jest finalistką konkursów „Oskary Fashion” oraz „New Look Design”. Swoje kolekcje prezentowała podczas „Lviv Fashion Week” na Ukrainie, „Berlin Mecedes-Benz Fashion Week”, „LGN Events Summer Catwalk” w Londynie jak i również na rodzimym rynku mody min: „New Look Design”, „Sopot Fashion Days”, „Off Fashion”, „Moda i Sztuka”. Jej kolekcje premierowe pokazywane są dwa razy do roku w najbardziej prestiżowych lokalizacjach i cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

suknia mini do ślubupolskie suknie ślubne projektantkipolskie suknie ślubne projektantkipolskie suknie ślubne projektantkipolskie suknie ślubne projektantkipolskie suknie ślubne projektantkipolskie suknie ślubne projektantki

Więcej informacji o Atelier Agnieszki Światły znajdziecie na jej stronie: www.a-swiatly.com. Dowiecie się tam też ile trwa realizacja indywidualnego projektu i jak wygląda pierwsze spotkanie z projektantką oraz kolejne etapy szycia i dopasowywania sukni do sylwetki klientki. Polecamy!

polskie suknie ślubne projektantki


Zdjęcia: Marta Macha

Modelka: Monika Głowacka ( SPP Models)

Make-up&fryzury: Michał Karbowski

Buty: Visione

Biżuteria: Glitter

Zdjęcie Agnieszki Światły: Anna Zyskowska


polskie suknie ślubne projektantki

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź