Obserwuj:
BLOG

POLSKA GALA ŚLUBNA – MODA NA ŚLUBY NIE PRZEMIJA

Tłumy narzeczonych, które w weekend 17-18 stycznia 2015 odwiedziły targi „Polska Gala Ślubna” w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie świadczą o tym, że moda na śluby nie przemija. Ponad 200 wystawców oraz pokazy mody ślubnej to powód, dla którego pary narzeczeńskie właśnie od wizyty na targach rozpoczynają przygotowania do swoich ślubnych uroczystości.

polska gala ślubna relacja 2015

W czasie targów odbyły się również „panele dyskusyjne” –  prelekcje i rozmowy z ekspertami branży ślubnej. Tematyka poruszanych zagadnień była bardzo szeroka. Od najmodniejszych trendów w dekoracjach ślubnych, wyglądzie i kolorystyce tortów czy grafice papeterii ślubnej, poprzez rozmowy o sukniach ślubnych i stroju dla pana młodego, a kończąc na dyskusji o plusach i minusach wesela w plenerze, w hotelu w centrum miasta czy w pałacu albo dworze pod miastem.

polska gala ślubna relacja 2015 (7)

Jak co roku największe tłumy przyciągnęły pokazy mody ślubnej. Swoją kolekcję przedstawiły salony ślubne, prezentując suknie zarówno polskich producentów, jak również z zagranicy. Przyszłe panny młode mogły jeszcze lepiej wyobrazić sobie, jak wyglądać będzie wymarzona suknia na ślubnym kobiercu. Wielu jest zdania, że w sezonie ślubnym 2015, najmodniejszym dodatkiem do sukni będą kapelusze. Jednak patrząc na propozycję z wybiegu podczas pokazów mody ślubnej, można nabrać przekonania, że nie tylko kapelusz,  ale również długi, romantyczny welon lub fascynator z przestrzennie ułożonej woalki jest tym elementem, który pięknie komponuje się z suknią ślubną.

polska gala ślubna relacja 2015 (1) polska gala ślubna relacja 2015 (2) polska gala ślubna relacja 2015 (3) polska gala ślubna relacja 2015 (4) polska gala ślubna relacja 2015 (5) polska gala ślubna relacja 2015 (6)

Zapraszamy na kolejną edycję targów „Polska Gala Ślubna”, które dobędą się 16-17 stycznia 2016 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Zdjęcia: Polska Gala Ślubna, Pałac Kultury i Nauki

 „Polska Gala Ślubna”

www.targislubne.com

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  • Odpowiedz slubnerabaty

    A dzisiaj były Targi Ślubne w Katowicach.

    1 lutego, 2015 o 17:21
  • Zostaw odpowiedź