Obserwuj:
BLOG

Podróż poślubna do Barcelony

Podróż poślubna powinna być niezapomnianym przeżyciem dla młodej pary. Od kilkunastu lat modne jest wysyłanie jej w tropiki, jednak trend ten powoli przemija, ustępując modzie na zwiedzanie najpiękniejszych, historycznych miast Europy. Trudno sobie wyobrazić bardziej romantyczne miejsce na miesiąc miodowy niż miasto zakochanych – Paryż czy rozlokowana na wodzie Wenecja. Można jednak wybrać również mniej kojarzące się z romantyką, a bardziej z czystym pięknem i klimatem – jak Barcelona.

barcelona-podroz-poslubna

Podróż poślubna do Barcelony – dobry pomysł!

Barcelona to jedno z najbardziej podziwianych miast Europy. Jest ono stolicą pretendującego do niepodległości kraju Katalonia, a jego historia sięga aż do III wieku n.e. Barcelonę cechuje niepowtarzalna architektura, zaś o unikatowości wielu obiektów może świadczyć fakt, że wpisane są na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Ale Barcelona to nie tylko historia, ale i nowoczesność – w mieście działają liczne dyskoteki i kluby, odbywają się koncerty oraz wydarzenia sportowe, które przyciągają do niej corocznie miliony spragnionych wrażeń turystów.

Sesja po ślubie w Barcelonie!

Podróż do Barcelony warto też połączyć z sesją plenerową po ślubie. Jeśli nie chcecie wozić ze sobą strojów ślubnych można też zrobić taką sesję w bardziej casualowym stylu. Namawiamy jednak do odrobiny szaleństwa – na pewno będą to niezapomniane zdjęcia!

fot. Bajkowe Śluby

fot. Bajkowe Śluby

Lot Barcelona – szybki sposób na dotarcie na miejsce

Trudno sobie wyobrazić, aby nowożeńcy mieli dostać na miejsce samochodem czy autokarem. Aby pokonać ten dystans, trzeba przygotować się na co najmniej dwadzieścia godzin jazdy, a taki czas spędzony w autokarze czy za kierownicą samochodu potrafi być prawdziwą udręką. Rozwiązaniem tego problemu są loty Barcelona, czyli podróż samolotem. Wszystkie korzystne cenowo połączenia z Polski do tego hiszpańskiego miasta można znaleźć na stronach serwisu FRU.pl. Dzięki temu serwisowi uda się wybrać najbardziej ekonomiczne rejsy, kosztujące np. poniżej 200 złotych w obie strony! Bilety lotnicze Barcelona kosztują dzięki temu znacznie mniej niż cena za podróż autokarem czy koszty paliwa za podróż samochodem! A ponieważ lot trwa tylko dwie godziny, mniej czasu z miesiąca miodowego poświęcone jest na samą podróż i młoda para ma więcej czasu na cieszenie się sobą! Loty Barcelona odbywają się z wielu polskich lotnisk, a więc nie będzie problemu, aby wybrać najbardziej pasujący port lotniczy, z którego nowożeńcy ruszą na wymarzoną podróż.

Barcelona Wedding Shoot

fot. enroute-blog.com

Solidny plan pobytu to podstawa!

Same bilety lotnicze Barcelona nie gwarantują udanego czasu na miejscu. Jeszcze przed wyruszeniem młodej pary w podróż dobrze rozplanować czas pobytu. Jak wspomniano, w Barcelonie miejsc do rozrywki nie zabraknie i tylko od tego, co lubią robić nowożeńcy, zależy to, co zainteresuje ich na miejscu. Dzięki Internetowi można przeprowadzić rozeznanie i przygotować atrakcyjny plan pobytu, a także zarezerwować miejsca w hotelu. W tym drugim przypadku również pomóc może serwis FRU, na którego stronach istnieje duża lista współpracujących hoteli, a wiec zamawiając tam bilety można od razu zagwarantować sobie nocleg na cały czas pobytu.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź