Obserwuj:
INSPIRACJE

{ Płócienna torba na ślubie? }

płócienna torba na ślub

Szukacie oryginalnego pomysłu na unikalne dodatki ślubne? Co powiecie na płócienne torby? Podczas ceremonii gościom weselnym czy świadkom przydają się przecież akcesoria, w których można schować aparat fotograficzny, kluczyki do samochodu lub wiele innych rzeczy, które jakoś złośliwie nie chcą się zmieścić do kieszeni. Torba to też doskonałe miejsce by zamanifestować Wasze uczucie, można umieścić na niej wiele rzeczy zaczynając od motywu przyjęcia weselnego i daty ślubu by rodzina mogła w łatwy sposób pamiętać o Waszej rocznicy. 

płócienna torba dla druchen

Sposobów na wykorzystanie torby znajdziecie całą masę. Jest to z pewnością dobry dodatek, o którym każda stylowa Panna Młoda powinna pomyśleć. Jest to dobry gadżet, który można wykorzystać też przy okazji zdjęć na ślubie. Na zdjęciu z druhnami pomysł użycia trzech toreb płóciennych bardzo nam się spodobał :)

 save the date

Taka torba może przydać się także przed ślubem i może służyć jako Save The Date? Kto powiedział, że Save The Date musi być zawsze w formie papierowej kartki? Jego rolą jest przypominanie o konieczności zarezerwowania daty na Wasz ślub, więc torba którą używa się na co dzień może wypełniać tę misję w idealny sposób. Poza tym doskonale sprawdza się jako kolejna ozdoba na ślubie, szczególnie jeśli mówimy o ceremoniach w plenerze – co jak wiemy jest ulubionym rodzajem przyjęć ślubnych wśród czytelniczek i czytelników Sweet Wedding :)

płócienna torba przyjęcie weselne

A poza tym takie torby są po prostu urocze – co jest w naszym przypadku wystarczająco przekonującym argumentem :) Na koniec przyjęcia weselnego można rozdać torby gościom wraz mini podarunkami, które będą podziękowaniem za ich obecność podczas tego ważnego dnia.

płócienna torba wesele

Zdjęcia: weddinggirl.ca

http://sweepmeup.tumblr.com

http://silvanadifranco.com

http://www.weddingchicks.com

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź