Obserwuj:
INSPIRACJE

Plenerowy ślub i wesele na plaży

Ślub i wesele na plaży? Ślub i wesele w Meksyku! Czy marzycie o ślubie na plaży lub przyjęciu weselnym w plenerze? Spójrzcie jak zorganizowała to Jenny z Justinem. Jenny poznaliśmy w 2004 roku w jednym z zimniejszych stanów w USA, czyli Wisconsin! Wisconsin to kraina sera, drużyny Greenbay Packers i tak zwanych snowdays, czyli dni wolnych od szkoły z powodu zbyt dużej ilości śniegu uniemożliwiającej dojazd uczniom do szkół.

O tak, było zimno i zarazem fantastycznie. Nie powinno nas to w sumie dziwić, że w takich okolicznościach Jeny, która pochodzi z Hudson w stanie Wisconsin, zdecydowała się na ślub w nieco cieplejszym klimacie. Ślub i wesele Jenny i Justina odbyło się w The Hotel Lagunita Yelapa Resort w Meksyku. Idealna pogoda, przepiękna suknia i piękne okoliczności sprawiły, że ten dzień był niezapomniany.

ślub i wesele na plażyślub i wesele na plażyślub i wesele na plażyślub i wesele na plażygarden party weselekrótka suknia ślubnakrótka suknia ślubnazdjęcia ślubne plenerwiązanki ślubne 2012sesja pan młody świadkowieślub i wesele na plaży Meksykdywan do ślubuślub i wesele na plażyślub i wesele na dworzepies na weseluślub cywilny w plenerzekolorowe buty do ślubu krótka sukienkawesele nad morzemwesele nad morzem ślub nad morzem

Zdjęcia tej pięknej Parze robił ich przyjaciel, Travis Melin, który na codzień zajmuje się fotografowaniem przyrody. Jednak musimy przyznać, że w roli ślubnego fotografa spisał się bardzo dobrze. Jego zdjęcia znajdziecie na stronie travismelinimages.com.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź