Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

Plebiscyty

  Plebiscyty

  Inspiracje ślubne od A do Z „Bridelle Style”

  Niedawno pojawiła się w sprzedaży reedycja książki „Bridelle Style”. Mam oczywiście w domu swój egzemplarz, który od oglądania ma już nawet trochę pozaginane kartki :) O książce pewnie już słyszałaś, nawet jeśli jeszcze nie miałaś okazji przejrzeć jej na żywo. Jeśli Cię zaciekawi to możesz kupić ją online. Przyznam, że nie jest tania, ale tłumaczy to ilość pracy włożonej w zrealizowane do niej sesje oraz przepiękne wydanie w druku. Książka spodoba się nie tylko ludziom z branży ślubnej, ale także Tobie jeśli właśnie szukasz pomysłu na swój ślub i gubisz się w gąszczu inspiracji z Internetu. Poza tym nic przecież nie zastąpi zdjęć oglądanych w druku, a nie na ekranie.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG, Plebiscyty

  Najpiękniejsza Panna Młoda 2015 – Relacja z gali finałowej

  Zapraszamy na relację z gali finałowej konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda 2015. To już druga edycja tego wydarzenia. Zainteresowanie było ogromne dlatego liczymy na jeszcze większą popularność III edycji już za rok. W tym roku do udziału w plebiscycie zgłosiło się aż 24o Panien Młodych. Wybór finalistek nie był łatwy. Najpiękniejszą Panną Młodą 2015 została Luiza Grzelak (#4), której serdecznie gratulujemy. Natomiast najpiękniejszą Panną Młodą internetu została Justyna Ratajczyk (#25). Wszystkie przyszłe Panny Młode z Poznania i okolic (ale nie tylko!) zapraszamy do udziału już za rok.

  Najpiękniejsza Panna Młoda
  www.najpiękniejszapannamloda.pl

  Organizatorzy:
  Studio Szminka – www.studioszminka.pl
  INNA Studio – www.innastudio.pl

  Partnerzy:
  Magazyn Ślubny – www.magazynslubny.pl
  Targi Ślubne – www.targi-slubne.pl

  Patroni medialni:
  Magazyn Ślubny – www.magazynslubny.pl
  Targi Ślubne – www.targi-slubne.pl
  Telewizja WTK – www.wtk.pl
  portal epoznan.pl – www.epoznan.pl
  Sweet Wedding – www.sweetwedding.pl
  Różowa Beza – www.rozowabeza.pl
  Ślub Wielkopolski – www.slubwielkopolski.pl

  Sponsorzy:
  Hotel Moderno – www.hotelmoderno.pl
  Pracownia Sukien Ślubnych Jolanta Duda-Koprowska – www.suknieslubne.com.pl
  Place for Dress – www.placefordress.com
  Marcelina Mynia Nogala – www.bymynia.com
  Studio fryzur – Śródka 1 – www.srodka1.pl
  Nagłośnienie, oświetlenie ThomaSound – www.thomasound.com.pl
  Fotograf Ślubny Kuba Cichocki – www.kubacichocki.pl
  Joanna Czarnota Photography – www.joannaczaranota.pl
  Ti Amo Foto – www.tiamofoto.pl
  WDance Studio Tańca – www.taniec-poznan.pl
  Bielizna – www.onlyher.pl
  Dyplomowane konsultantki ślubne Dans Deux – https://www.facebook.com/DansDeux
  Jagoda Uczułka stylizacja paznokci – www.facebook.com/pages/Jagoda-Uczułka-stylizacja-paznokci/1423792514506937
  Artykuły ślubne Eleganteria – www.eleganteria.com
  Fascynatory Yoko Design – www.yokodesign-fascynatory.pl
  Babeczki, torty Owacja – www.owacja-babeczki-poznan.blogspot.com
  Biżuteria srebrna Anka Biżuteria – www.ankabizuteria.pl
  Kompozytornia komponowanie pioenek i tekstów – www.kompozytornia.pl
  Centrum fitness Fabryka Formy – www.fabryka-formy.pl

  Udostępnij:
  BLOG, Plebiscyty

  Portale i blogi ślubne • lista najciekawszych

  sweet wedding blog ślubny

  Po zaręczynach i ustaleniu terminu ślubu  czas ucieka nie wiadomo gdzie, dlatego postanowiliśmy stworzyć listę zawierającą najlepsze blogi i portale ślubne w Polsce, która pozwoli Wam zaoszczędzić chwilę, przynajmniej jeśli chodzi o poszukiwanie stron pokazujących najnowsze trendy ślubne. Nie wszystkie przyszłe Panny Młode mają czas by wyszukiwać najciekawsze strony zbierające zdjęcia, pomysły na wesele i inspiracje ślubne, dlatego na blogu Sweet Wedding postanowiliśmy stworzyć subiektywną listę miejsc, które warto odwiedzić podczas planowania ślubu. Nasz zbiór nie jest rankingiem, blogi ułożyliśmy w kolejności alfabetycznej, przynajmniej pierwszą wersję naszego zestawienia.

  Organizacja ślubu

  Do każdego z blogów / portali dodaliśmy kilka słów uzasadnienia o tym dlaczego ta a nie inna strona znalazła się na naszej liście, liczyło się dla nas nie tylko czy dany portal weselny ma miejsce na ogłoszenia ani czy jest ogólnopolski / regionalny, ale ważna była przede wszystkim treść i duża dawka inspiracji dla panien młodych. Przed Wami lista 19 najciekawszych miejsc w sieci, które powinna znać każda przyszła Panna Młoda.

  blogi ślubne zdjęcie

  Blogi ślubne i portale weselne:

  Dlaczego akurat uznaliśmy wybrane blogi ślubne i portale weselne za najbardziej wartościowe i ciekawe miejsca w sieci? Nigdzie indziej nie znajdziecie takiej dawki wiedzy i informacji o najnowszych trendach, kolekcjach sukien ślubnych, dekoracjach weselnych jak właśnie na stronach znajdujących się na naszej liście. Na naszej liście znalazły się najpopularniejsze jak i te mniej znane co sprawia, że zestaw jest znacznie ciekawszy. Zatem zapraszamy do ślubnej wycieczki po najciekawszych miejscach według Sweet Wedding.

  1. Atelier Ślubne

  Blog prowadzony przez konsultantki ślubne z Krainy Ślubów. Oprócz realizacji weselnych znajdziecie tam także serię ciekawych porad dotyczących tego jak zapanować nad budżetem ślubnym czy informacje jak zaplanować motyw przewodni wesela. Duża dawka fachowej wiedzy zgromadzona w jednym miejscu. Widać, że blog jest pisany przez osoby z pasją.

  2. Bajkowe Chwile

  Bardzo podoba nam się wygląd tego bloga – prosty i przejrzysty. Dzięki temu treść ogląda się i czyta z przyjemnością. Na Bajkowych Chwilach znajdziecie dużo inspiracji zdjęciowych co może być prawdziwą ucztą dla przyszłych Panien Młodych.

  3. Białe Inspiracje

  Jeden z najbardziej popularnych blogów ślubnych w naszym kraju. Bardzo podoba nam się seria postów pokazujących w jednym kadrze piękno ślubów. Czasem jest to detal związany z ceremonią ślubną, czasem portret Panny Młodej. Białe Inspiracje to jednak przede wszystkim prawdziwe sesje i śluby – z dużą przewagą zdjęć zagranicznych fotografów. (Uwaga: blog zakończył swoją działalność w 2016).

  4. Bridelle

  Najstarszy polski blog ślubny (nie mylić z portalem ślubnym) Bridelle, jest naszym zdaniem miejsce, w które każda Panna Młoda prędzej czy później musi trafić podczas swoich internetowych poszukiwaniach. Blog ślubny Bridelle warto odwiedzić przede wszystkim ze względu na gigantyczną bazę najlepszych firm ślubnych w Polsce. Godne uwagi są także magazyny wydawane co kilka miesięcy przez redakcję bloga.

  5. Love My Dress

  Co chcielibyście wiedzieć o sukniach ślubnych? Wszystko? Zatem na pewno warto wybrać się na bloga Love My Dress. Jest to jeden z nielicznych blogów, który specjalizuje się w jednej dziedzinie – co naszym zdaniem jest jego mocną stroną. Poza informacjami na tematy sukien znajdziecie tam także dużo cennych wiadomości o wydarzeniach związanych ze ślubami, czy najnowszymi trendami.

  6. Niepoprawna Panna Młoda

  Sprawczyni zawirowania w świecie blogów ślubnych w naszym kraju. Zwariowana – Panna Młoda (szkoda, że anonimowa), która przy okazji planowanego wesela założyła swój własny blog. NPM to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się miejsc z inspiracjami ślubnymi.

  7. Perfect Wedding

  Kolejny blog ekspercki na naszej liście, Perfect Wedding jest bowiem prowadzony przez konsultantkę ślubną Aleksandrę Kwiecień. Nam bardzo podoba się seria wpisów związana z kalendarzem przygotowań do ślubu, dzięki niej w łatwy sposób zaplanujecie własne wesele.

  8. Pożyczone i Niebieskie

  Bardzo podoba nam się nazwa tego bloga, podobnie jak Perfect Wedding czy Atelier Ślubne jest prowadzony przez konsultantkę ślubną. Anna Klapa w bardzo zmyślny sposób dobiera swoje publikacje i ma bardzo dobry gust dlatego Pożyczone i Niebieskie to jeden z obowiązkowych blogów, które musicie odwiedzić. Oprócz porad znajdziecie dużą ilość zdjęć ślubnych i z sesji plenerowych.

  9. Powiedzmy Tak

  Początkowo planowaliśmy oprzeć naszą listę tylko na blogach ślubnych, ale po wizycie na kilku portalach zmieniliśmy zdanie i uznaliśmy, że lista nie będzie pełna jeśli pominiemy takie miejsca jak portal ślubny Agnieszki Popielewicz. Poza bazą tekstów polecamy także zakładkę Ślub TV, w której znajdziecie zbiór bardzo ciekawych filmów z udziałem Agnieszki.

  10. Pretty Wedding

  Co tu dużo pisać, Pretty Wedding to jeden z ładniejszych blogów na naszej liście. Podoba nam się już od dłuższego czasu i cieszymy się, że niedawno został reaktywowany. Znajdziecie na nim masę pięknych inspiracji, zdjęć ślubnych i piękną papeterię. Kolejny blog, który warto przejrzeć od początku do końca.

  11. Projekt Ślub

  Szukając inspiracji na graficzną oprawę wesela na pewno warto zajrzeć na Projekt Ślub. Taka dawka różnorodnych pomysłów  będzie na pewno inspirująca i sprawi, że Wasze wesele zyska na atrakcyjności.

  12. Różowa Beza

  Od dawna bardzo lubimy zaglądać na Różową Bezę, głównie ze względu na klimat, którym wyróżnia się ten blog. Podobnie jak na Sweet Wedding znajdziecie tam dział DIY, który szczególnie polecamy Pannom Młodym szukającym oryginalnych dekoracji na wesele.

  13. Ślubi

  To przede wszystkim wyszukiwarka usług ślubnych, ale na naszej liście znalazła się ze względu na blog, na którym znajdziecie informacje związane przyjęciem weselnym a także całą masę przydatnych informacji dotyczących ceremonii kościelnych i cywilnych.

  14. The Weddie

  Jeden z niewielu blogów, na których nie zobaczycie wpisów sponsorowanych, The Weddie to starannie wyselekcjonowane inspiracje dla tych Panien Młodych, które kochają klasyczną elegancję. Blog przepełniony pięknymi fotografiami, które na Sweet Wedding kochamy też całym sercem.

  15. Wedding Fairy

  Jest to dość mały blog, przed którym na pewno jeszcze sporo dobrego. Widzimy w nim duży potencjał dlatego dodajemy do naszej listy rekomendowanych przez Sweet Wedding. Musimy podkreślić, ze bardzo spodobał się nam wygląd tego bloga (kolejny raz to piszemy, ale jest to jedno z bardzo ważnych dla nas kryteriów).

  16. Wedding Room

  Kopalnia wiedzy o najnowszych trendach ślubnych, szczególności w temacie sukien ślubnych. Blog prowadzony przez Justynę i Aleksandrę z Atelier Wedding Room. Dużo inspiracji w modnych klimatach Boho, Vintage czy Rustic – czyli takich jakie kochamy też na Sweet Wedding.

  17. Welon i Muszka

  Kameralny blog nastawiony na promocję tego co dobre. Zdecydowanie warto go odwiedzić jeśli lubicie blogi, których autorzy obejrzeli cały Pinterest, wybrali co najlepsze i opisali to w ciekawy sposób! Kolejny blog, którzy trzeba mieć zapisany w ulubionych.

  18. Wytwórnia Ślubów

  Podobnie jak kilka innych jest to blog ekspercki, prowadzi go konsultantka ślubna Aga Kudela z Wytwórni Ślubów. Znajdziecie tu nie tylko zdjęcia z ciekawych realizacji ślubnych, ale także obszerny dział DIY i inspiracje, które ułatwią Wam wybór motywu przewodniego dnia ślubu i wesela.

  19. ZankYou

  Polska część międzynarodowego przedsięwzięcia jaką jest Magazyn ZankYou. Warto zajrzeć ze względu na dużą ilość artykułów dotyczących prawie każdego aspektu ślubu, na ZankYou przeczytacie także o nowościach w branży ślubnej. Polecamy.

  20. Przystanek Ślub

  Nasze najnowsze odkrycie, filmowy portal ślubny połączony z bazą ogłoszeń o sukniach ślubnych. Bardzo wartościowe źrodło wiedzy na tematy związane z tematyką ślubną. Filmy ogląda się z przyjemnością. Jeśli wolicie oglądać niż czytać to jest to na pewno miejsce dla Was.

  21. Zrób Swój Ślub

  Blog zarekomendowany nam przez czytelnika Sweet Wedding, za co ogromnie dziękujemy. Po lekturze tekstów widać, że autorzy bloga Zrób Swój Ślub czerpią wiedzę z własnych doświadczeń związanych z organizacją ślubu i wesela. Znajdziecie tam dużo różnorodnych informacji od możliwych kosztów przyjęcia do tego jak nawiązywać relacje z przyszłymi teściami (co nie dla każdego jest łatwe, przynajmniej na początku). Polecamy wszystkim, który lubią wiadomości z „pierwszej ręki”.

  22. minwedding

  Kolejny blog, który bardzo pasuje do naszego gustu. Słynie z estetyki, w której chcielibyśmy widzieć polskie śluby. Na Min Wedding znajdziecie masę inspiracji związanych z tematycznymi ślubami, przykłady aranżacji przyjęć weselnych w zależności od pory roku. Nie brakuje też pomysłów na dekoracje czy sesje narzeczeńskie. Gorąco polecamy.

  23. Kącik Inspiracji Ślubnych

  Prosta i przyjazna estetyka bloga sprawia, że przebywanie w kąciku z inspiracjami to czysta przyjemność. Najbardziej podoba nam się jednak treść zawarta w kolejnych wizytowanych przez nas postach. Jest przemyślana i widać, że blog jest tworzony z pasji podpartej fachową wiedzą. Polecamy szczególnie artykuł  dotyczący organizacji wesela. O pięciu rzeczach, na których nie warto oszczędzać, wśród, których znalazły się buty, fotografia ślubna a także muzyka! Trudno nie zgodzić.

  24. Pomysł na ślub

  Jeśli szukacie inspiracji związanych nie tylko ze ślubem, ale także z sesją narzeczeńską to blog Pomysł na ślub z pewnością przypadnie Wam do gustu. My już jesteśmy zakochani w różnych pomysłach  na sesję, które zobaczyliśmy na tym blogu. Kolejne ważne miejsce, które musicie odwiedzić poszukując natchnienia.

  25. Madame Allure

  Jedno z tym miejsc w ślubnej blogosferze, w których jest jakby ciszej, przytulniej, gdzie można naprawdę dać się ponieść ślubnej fantazji i zainspirować na całego. Nie ma tam zbędnych elementów, które rozpraszałyby uwagę. Jeśli lubicie oglądać dużo pięknych fotografii ślubnych (wśród prezentowanych przez Madame Allure znajdziecie fotografów również z samego topu) i zbierać pomysły na wesele w miłych dla oka okolicznościach to czym prędzej udajcie się na jedynego w swoim rodzaju bloga ślubnego, któremu patronuje klimatyczna sowa. :)

  26. Wychodzę za mąż

  Słyszeliście kiedyś o zwyczaju Polterabend? Jeśli nie to koniecznie przeczytajcie artykuł na ten temat kiedy będziecie przeglądać blog ślubny WychodzeZaMaz.pl. Oprócz informacji o lokalnych zwyczajach kaszubskich znajdzie także sporo informacji o sukniach ślubnych, recenzje książek i ciekawostki ślubne ze świata TV i filmu.

  Cieszymy się, że mamy w Polsce aż tyle interesujących miejsc, w których można znaleźć inspiracje związane ze ślubami. W naszym kraju jest odbywa się coraz więcej pięknych ślubów, przybywa miejsc, w których Pary Młode mogą zorganizować swoje wesele w sposób, który sobie wymarzyły (śluby i przyjęcia plenerowe), wszystko to możecie zobaczyć na pięknych zdjęciach i filmach ślubnych, które prezentują Wam blogi inspirując w ten sposób kolejne Pary. Jeśli znacie jakieś blogi ślubne, które warto dodać do naszej listy, a które zostały pominięte wówczas prosimy o zostawianie informacji w komentarzu, rozważymy każdą propozycję. Mamy nadzieję, że nasza lista ułatwi Wam znalezienie przydatnych informacji i pomoże w planowaniu ślubu. Nie zamykamy listy w tej chwili, chcemy by była żywym dokumentem i liczymy na nowe odkrycia, które podsuną nam czytelnicy naszego bloga.

  Udostępnij:
  BLOG, Plebiscyty

  Do you feel Love? Konkurs Annais Bridal

  Annais Bridal zamieścił dziś na swoim profilu Facebook’owym informacje o walentynkowym konkursie „Do you feel Love?”. Jeśli chcecie poczuć miłosny nastrój przed 14 lutego weźcie w nim udział :) Konkurs jest prosty a nagroda bardzo przyjemna. Powodzenia!
  Do wygrania 5 wyjątkowych boxów Annais Bridal:
  * kosemetyczka
  * zapach do szafy w kształcie serduszka
  bon rabatowy na zakup najpiękniejszych butów od sióstr z Ksis
  konkurs ślubny

  Zasady konkursu są proste:

  1. Musicie wejść na profil Facebook’owy Annais Bridal – polubić go i grafikę konkursową (jak wyżej)

  2. W komentarzu pod grafiką umieścić link do jednej z sukni, która według Was najlepiej wpisuje się w ROMANTIC STYLE–> http://www.annaisbridal.pl/kolekcje/

  3. Krótko uzasadnić wybór


  Konkurs trwa do środy (11.02) do godziny 16.00
  POWODZENIA!

  annais

   

  Udostępnij:
  Plebiscyty

  Uwaga Konkurs! Majlaf gadżety ślubne DIY

  Czytelnicy bloga znają Majlaf.pl z serii ślubnych DIY, które od dłuższego czasu pojawiają się w dziale Zrób to Sam. Dziś mamy okazję zaprosić was do udziału w konkursie zorganizowanym przez Majlaf.pl we współpracy z firmą Anna Pięta Design. Do wygrania serducha- stopery i fascynator o wdzięcznej nazwie BĄBEL. Zapraszamy.

  Konkurs trwa do 23 lutego i polega na wymyśleniu sloganu reklamowego dla produktu Majlaf.pl.

  Najfajniejszy slogan wybierze komisja konkursowa, czyli Majlafowa rodzinka!!

  Nagroda dodatkowa – czyli Bąbel jest już Wam pewnie dobrze znany. Nosiły je Panny Młode w całym kraju, blogerki, również gościły w serialach, jak i na planach zdjęciowych ślubnych czasopism:) Gratka tym większa, iż artystka zawiesiła produkcję fascynatorów na rzecz celów wyższych:) Jest to unikat!

  Regulamin konkursu i szczegółowe informacje znajdziecie na profilu FB Majlaf DIY oraz na stronie internetowej Majlaf.pl w dziale konkursy.

  Życzymy powodzenia.

  Udostępnij:
  Plebiscyty

  { Najpiękniejsze sale weselne 2013 – rusza konkurs bloga ślubnego Sweet Wedding }

  najpiękniejsze sale weselne 2013

  Miło nam, że już dziś możemy ogłosić pierwszy z serii plebiscytów organizowanych przez blog ślubny Sweet Wedding. Wraz z czytelnikami będziemy wybierać najciekawsze propozycje ślubne i weselne w Polsce. Zaczynamy od wyboru najpiękniejszej sali weselnej 2013. Chcielibyśmy by blog oprócz inspirowania dostarczał również wielu cennych informacji których szukają nasze panny młode.

  Wybierz z nami najpiękniejsze miejsca na wesele

  Pomysł stworzenia plebiscytu na najpiękniejszą salę weselną w Polsce ogłosiliśmy niedawno na naszym forum ślubnym. Dziś już oficjalnie zaproszamy Was do udziału w naszej zabawie. Zgłaszanie miejsc godnych tytułu Najpiękniejszej Sali Weselnej 2013 od dziś uważamy za otwarte.

  Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy 10 najciekawszych miejsc i nominujemy je do udziału w finałowym głosowaniu.

  Propozycje przyjmujemy do 31 lipca 2013 na adres redakcja (@) sweetwedding.pl

  Udostępnij: