Obserwuj:
PANNA MŁODA

Warsztaty dla Panien Młodych – jak dobrze wyglądać na zdjęciach

Zastanawiałyście się kiedyś, czy fotogeniczności można się nauczyć ? Albo czy piękne zdjęcia są jedynie wynikiem umiejętności fotografa? Pytanie za 100 punktów to czy makijaż jest naprawdę aż tak istotny ? Jaka fryzura ślubna będzie najlepsza dla Twojego typu urody ?

Jak najlepiej przygotować się do organizacji ślubu i wesela… i wreszcie jak uniknąć przedślubnego stresu? Na te i inne pytania będziecie mogły uzyskać profesjonalną odpowiedź podczas pierwszych w Polsce warsztatów z fotogeniczności.

make up

Profesjonalna makijażystka opowie o makijażu ślubnym i makijażu fotograficznym i jak te dwie rzeczy należy połączyć. Od Kaliny Ciesielskiej dowiecie się o sztuczkach Marleny Dietrich, czyli jak lekko pomóc naturze by wyjść olśniewająco na zdjęciach. Na miejscu do Waszej dyspozycji będzie również niezastąpiona Monika Bałacińska – wedding planner, która odpowie na Wasze pytania dotyczące przygotowań i organizacji ślubu i wesela. W części praktycznej odbędą się pokazy makijażu i sesja zdjęciowa w pięknych wnętrzach restauracji Bazyliszek – każda uczestniczka warsztatów będzie miała indywidualną konsultację z fryzjerem stylistą oraz sesję wizażową i fotograficzną. Dodatkowo restauracja Bazyliszek przygotuje poczęstunek dla uczestniczek.

makijaz

Na warsztatach z fotogeniczności dowiesz się:

•na co zwrócić uwagę przy wyborze makijażu ślubnego
•jak pozować do zdjęć ślubnych zachowując przy tym naturalność
•jakie uczesanie będzie prezentować się najkorzystniej dla Twojej kreacji ślubnej
•jak przygotować się do organizacji ślubu i wesela

Otrzymasz też porady w zakresie:

•wizażu i makijażu
•poradę od fryzjera stylisty
•profesjonalną sesję zdjęciową
•konsultację z wedding plannerem


TERMIN WARSZTATÓW & REZERWACJA MIEJSC:

niedziela, 26.10.2014, godzina 11:00
miejsce: Bazyliszek, rynek Starego Miasta 1/3, Warszawa
cena: 25 zł

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź