Obserwuj:
BLOG

{ Perłowa mozaika – kolekcja zaproszeń na rok 2014 }

srodek-zaproszenia-slubnego-kwiat-jabloni

Zaproszenie ślubne – Kwiat jabłoni; autor: Nadzwyczajki.pl

Miłe dla oka i miłe w dotyku – są to dwa główne cele, które każdy projektant zaproszeń ma na uwadze tworząc kolekcję. Warto dodać jeszcze dwa słowa: ciekawe i interesujące. Zaproszenia na rok 2014 wyróżniają dwa główne motywy – to perłowe materiały i dodatki w różnych kolorach oraz motywy kwiatowe – zawsze modne i zawsze piękne. Efekt, który powstał z połączenia tych motywów cieszy oko, jest też interesujący.

zaproszenia sluble

Zaproszenie ślubne w stylu Vintage; autor: Nadzwyczajki.pl

Perła jako elegancki dodatek

Perła to wyjątkowy wytwór natury, wytwór organiczny, który bardzo szybko zyskał uznanie ludzkości. Perły wielbiono nie tylko ze względu na ich piękno, ale także ze względu na ich rzekomo lecznicze właściwości. Perły są uniwersalnym, modnym dodatkiem, upiększającym całość. Ze względu jednak na sposób ich powstawania perły to droga ozdoba, dlatego też w powszechnych użyciu występują także ich szklane lub plastikowe odpowiedniki, które wyglądem prawie nie odstępują od tych prawdziwych. Takie perełki od teraz upiększają także nasze zaproszenia ślubne.

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem

Wyjątkowe zaproszenia ślubne wykonane z perłowych materiałów pomogą nam uczynić dzień ślubu wyjątkowym, czyli takim o jakim każdy z nas marzy.

rozane-zaproszenie-slubne-kalka

Różane zaproszenie ślubne; autor: Nadzwyczajki.pl

Motywy kwiatowe w zaproszeniach

Innym motywem zawsze lubianym w zaproszeniach jest motyw kwiatowy. Natura stworzyła tysiące gatunków kwiatów i każdy z nich mógłby ozdabiać zaproszenia. Dalie, róże, dzwonki, bluszcze, bratki, kwiaty jabłoni, nawet wszelkie kwiaty łąkowe i trawy pięknie i różnobarwnie ozdabiają zaproszenia.

Zaproszenie ślubne to piękna pamiątka

Zaproszenie traktowane jest także jako zapowiedź ślubu i wesela. Jest również, obok zdjęć z ślubu piękną pamiątką tej uroczystości. Piękny, ręcznie robiony karton z eleganckimi dodatkami tym bardziej zostanie zachowany jako pamiątka w domu gościa.

zaproszenie-slubne-z-trzema-zdjeciami

Zaproszenie ślubne z trzema zdjęciami; autor: Nadzwyczajki.pl

Niech zatem cieszą oko i przywołują piękne wspomnienia z ślubu.

zaproszenie-slubne-miodowa-kieszonka

autor: Nadzwyczajki.pl

zaproszenie-slubne-czerwony-wezel

autor: Nadzwyczajki.pl

zaproszenie-na-slub-dmuchawiec

autor: Nadzwyczajki.pl

zaproszenie-na-slub-fuksjowe-perly

autor: Nadzwyczajki.pl

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź