Obserwuj:
BLOG

Para Młoda z najpiękniejszym uśmiechem!

Chyba każda z nas marzy o tym, by w dniu ślubu wyglądać jak najlepiej. Dobieramy najlepszą suknię, robimy przy niej poprawki, dopasowujemy fryzurę do kształtu naszej twarzy, a makijaż oczu to absolutnie przemyślane dzieło sztuki. Przyszły mąż tego dnia też jest świetnie wystylizowany – garnitur, uczesane włosy, oryginalne akcesoria i skupienie na twarzy. W trakcie przygotowań możemy jednak zapomnieć o paru szczegółach, które są bardzo istotne. Zadbajmy o zęby, by były białe, zdrowe i naturalne a co ważniejsze wyglądały dobrze na zdjęciach ślubnych. To przecież pamiątka na całe życie!

jak zadbac o zeby przed ślubem

Jak osiągnąć cel białego uśmiechu w krótkim czasie przed ślubem?

Wystarczy systematycznie myć zęby dobrymi pastami. 2-3 razy dziennie przez minimum 3-4 miesiące przed ślubem. My proponujemy dwie idealne pasty do zadań specjalnych. Iney Dream oraz Super Smile. Twoje zęby staną się naprawdę bielsze w krótkim czasie, a przy tym zadbasz o ich zdrowie.

 jak dbać o zęby jak wybielić zęby przed ślubem

Czym wyróżniają się te pasty?

Pasta Iney powoduje, że szkliwo regeneruje się i wzmacnia, dzięki czemu jest znacznie bardziej odporne na działanie kwasów. Wpływa to również na zmniejszenie nadwrażliwości zębów. Pamiętajmy, że silne zęby to podstawa w dążeniu do białych zębów. Pasta Super Smile została stworzona przy udziale światowej sławy lekarza zajmującego się stomatologią estetyczną – dr. Irwina Smigela. Jest to jedna z najefektywniej wybielających past do zębów na świecie.

co planujecie zabrać do niezbędnika ślubnego ? Poza igłą i nitką, rajstopami, lakierem do włosów czy bibułkami matującymi dobrze sprawdzi się też niewielki odświeżacz do ust Air Lift. Zadziała szybko i dyskretnie, bo nie wypada w tym dniu przy gościach żuć gumy.

niezbędnik panny młodej pierwsza pomoc

Tak naprawdę parę minut dziennie spowoduje, że będziecie roześmianą Parą Młodą, która przyciągnie wzrok każdego gościa. Najważniejsze jednak będzie to, że sami będziecie się dobrze czuć. Biała suknia i biała koszula potrzebują białych i lśniących zębów.

jak dbac o zeby

Polecamy stronę Jak dbać o zęby – znajdziecie tam więcej informacji o pielęgnacji jamy ustnej.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź