Obserwuj:
INSPIRACJE

Oryginalne zaproszenia ślubne cz.1/4

zaproszenie-save-the-date-balonik4

Na pewno zauważyliście już, że lubimy pokazywać Wam nietypowe inspiracje na ślub i wesele. Chcemy, żeby każdy uwierzył, że mimo powtarzalności wielu motywów każda uroczystość może być wyjątkowa i spersonalizowana.

Nietypowe, oryginalne a może eleganckie? Jaka cecha powinna opisywać Wasze zaproszenia ślubne?

Tym razem na blogu Sweet Wedding stawiamy na oryginalność. Oryginalne zaproszenia ślubne to coś co wyróżni Wasze wesele od samego początku, podobnie jak coraz popularniejsze kartki Save The Date, które już same w sobie są bardzo oryginalnym pomysłem – przynajmniej dla części Waszych gości – nieprzywykłych do otrzymywania czegoś więcej niż same zaproszenia na ślub.

Wesele tematyczne

Planując ślub i wesele pamiętajcie, żeby najpierw wybrać motyw (albo chociaż kolor) przewodni, żeby dekoracje i Wasze ślubne stylizacje oraz papeteria ślubna były w spójnym stylu. Kiedy już zdecydujecie się na to w jakiej stylistyce chcecie wyprawić wesele warto pomyśleć też o ciekawych zaproszeniach!

To może niewielka część całej oprawy, ale za to bardzo ważna!

Przykłady nietypowych zaproszeń:

zaproszenie-w-kartoniku

Goście, którzy dostaną od Was kartki Save The Date (w skrócie to takie zawiadomienia o dacie ślubu) a później jeszcze zaproszenia – od razu zobaczą w jakim stylu planujecie zaślubiny i przyjęcie. Papeteria ślubna to pierwszy kontakt zaproszonych osób z Waszym ślubem, warto ich czymś zaskoczyć.

Możecie w zaproszeniach wpisać spersonalizowany i śmieszny tekst, możecie zabawić się z motywami graficznymi albo zdecydować się, by Wasza ślubna poligrafia była utrzymana w klasycznym eleganckim stylu.

Wybierając zaproszenia ślubne zastanawiacie się zwykle:

Jaki wzór zaproszeń powinniśmy wybrać?

 Co by było, gdyby goście zamiast zwykłego zaproszenia ślubnego otrzymali od Was…balonik?!

Zaskoczcie swoich gości od razu w momencie zapraszania ich na ślub lub zawiadamiania o planowanej dacie ślubu!

save-the-date-balon-zdjecie

Dziś na naszym ślubnym blogu dla najfajniejszych Panien Młodych chcieliśmy pokazać Wam niesamowicie zabawną propozycję! Jeśli szukacie czegoś naprawdę nietypowego – ten pomysł jest właśnie dla Was – zaproszenie ślubne w pudełku, a dokładniej zaproszenie ślubne w baloniku!

Chcecie znać moją opinię?

Jest to zdecydowanie hit roku! :)

Prezentowane dziś zaproszenie składa się z zaproszenia, które znajduje się w środku nadmuchanego balona. Całość zamknięta jest w małym kartoniku, który obwiązany jest kolorową wstążką. Do wstążeczki doczepia się spersonalizowany bilecik z wybranym przez Was tekstem lub imionami. Do tego przyczepiona jest oczywiście szpilka :) Na bileciku możecie napisać swoje imiona, datę ślubu, albo bardziej tajemniczo – po prostu PRZEBIJ MNIE! 

kartka-save-the-date-balonik-zdjecie zaproszenie-w-kartoniku-balonik-zdjecie nietypowe-zaproszenie-balonik-zdjecie zaproszenie-save-the-date-balonik-zdjecie

To zaproszenie znalazłam na w sklepie internetowym pracowni Decorisus, która specjalizuje się w tego typu zaproszeniach ślubnych.

Jestem pewna, że niewiele zaproszeń ślubnych przebije taki odlotowy pomysł! Pamiętajcie też, że dodatkowo możecie pomyśleć o zamówieniu kompletu dodatków na ślub, które będą dopasowane do wybranego przez Was stylu wesela. Jeśli wybierzecie jakiś konkretny kolor wstążeczki, balona lub bileciku możecie później powtórzyć ten motyw też na zawieszkach do alkoholi, menu weselnym, planie stołów czy winietkach.


Pozdrawiam!
Kasia

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź