Obserwuj:

Opublikuj swój ślub

♥ WASZE ŚLUBY

Uważasz, że Wasz ślub i wesele były wyjątkowe? Wyślij nam kilka zdjęć z tego wspaniałego dnia. Z chęcią pokażemy innym jak pięknie organizować tego typu uroczystości. Wasze zdjęcia i pomysły na pewno zainspirują innych. Pomóżcie przyszłym Parom Młodym zorganizować ich wymarzony ślub! Podzielcie się wrażeniami z przygotowań, organizacji oraz samego ślubu i wesela! Pokażcie nam swój ślub :)

Ponieważ chcemy promować piękne śluby i wesela (i dobrych usługodawców) zachęcamy byście podzielili się z Czytelnikami następującymi informacjami:

  • Gdzie odbył się Wasz ślub i wesele?
  • Wiele przyszłych Pań i Panów Młodych na pewno z chęcią dowie się o modelu sukni ślubnej Panny Młodej, oraz gdzie do ślubu ubierał się Pan Młody.
  • Poligrafia ślubna to również bardzo rozwinięty segment w branży – na pewno mieliście piękne zaproszenia – jak wyglądały i gdzie je zamawialiście?
  • Przy publikacji zdjęć nie można zapomnieć o fotografie – kto wykonał Wasze piękne zdjęcia?

Opowiedzcie nam swoją historię i wyślijcie do 20 zdjęć w formacie .jpg, byśmy wspólnie mogli tworzyć dział WASZE PIĘKNE ŚLUBY na SweetWedding.pl

♥ NAPISZ DO NAS! ♥

redakcja@sweetwedding.pl

______________________________________________________________________________________________________

Redakcja SweetWedding.pl zastrzega sobie prawo do publikowania wybranych tesktów oraz do wprowadzania zmian w treści nadsyłanych materiałów.

 

Udostępnij:
Zostaw komentarz

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź