Obserwuj:
BLOG

Nowoczesna papeteria ślubna – Lovlov

Markę Lovlov tworzą trzy dziewczyny Ania, Gosia i Ilona – trzy projektantki. Mówią same o sobie, że każda jest inna: „Dzieli nas dużo, łączy na pewno jedno – od wielu lat lubimy i czujemy to co robimy. Teraz jesteśmy Lovlov i tworzymy kartki inne od innych.” Wszystkie trzy kończyły Akadamię Sztuk Pięknych, każda z ma na swoim koncie duży staż projektowy… ale co ciekawe nigdy wcześniej nie działały w branży ślubnej. Być może właśnie dlatego ich zaproszenia, winietki i RSVP są „inne od innych” – świeże, nowoczesne i kreatywne. W sam raz dla przyszłych Panien Młodych lubiących proste graficzne projekty.

lovlovlogo

Poligrafia ślubna

Lovlov powstało w interesujący sposób, dość często spotykany w branży ślubnej :) Jedna z dziewczyn brała ślub i projektowała dla siebie zaproszenia. Znajomym się spodobały, zamawiają podobne…później znajomi znajomych i tak to się zaczęło. Jednak dziewczyny nie zatrzymały się w tym miejscu – najfajniejsza dla nich jest przyjemność tworzenia i chciały się nią podzielić ze swoimi klientami. Stworzyły więc proste narzędzie za pomocą którego przyszłe Panny Młode mogą decydować o kolorze, wzorze, tekście zaproszenia czy dodatków. Możecie więc same ingerować w kartkę już na poziomie wyboru oraz dobierać oryginalne, nowoczesne wzory. Lovlov daje Wam możliwość stworzenia w prosty sposób kartki idealnie pasującej do każdej okazji. Lovlov to nie tylko zaproszenia ślubne – dodatkowo dziewczyny dają Wam możliwość stworzenia spójnego wizerunku Waszego ślubu i wesela poprzez wybór opcji dodatkowych. Możecie w podobnym stylu zaprojektować i zamówić koperty, kartki RSVP, winietki, menu, naklejki a nawet plakat reklamujący Wasz dzień itp. :)


Przedstawiamy Wam dziś inspirujące projekty wykonane przez Lovlov.pl.

Papeteria ślubna: Seria animal lovers

Proste zaproszenia, których jedynym elementem ozdobnym (oprócz wzoru fali) jest logotyp zrobiony ze zwierzaków. Wzory w logotypie do indywidalnego wyboru.

kreatywnekreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (2) kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (3) kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (4)

Zdjęcia www.trebert.pl


Seria Heartlines

Na pozór klasycznie, a jednak intrygująco. Elegancka forma modernistycznego serduszka może być doskonałym motywem przewodnim ślubnych dekoracji. Do tego delikatna kolorystyka i mamy nowoczesny romantyzm. Nam się taka stylistyka bardzo podoba. Prezentowany tu kolor to rose powder, oczywiście wybór i ornament do wyboru z palety dostępnej u Lovlov.

kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (5)kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (7)kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (14)kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (6)


Seria lovers

“Lovers” to alternatywa dla klasycznych zaproszeń ze zdjęciem (do papeterii ślubnej ze zdjęciem polecamy fotografie z sesji narzeczeńskiej – zobacz: Ania i Filip, Poznań). Możliwość personalizowania minimalistycznych postaci – powoduje że zaproszenie za każdym razem jest zaskakujące i oryginalne. Tył zaprojektowany jest w serduszka, kolor do wyboru z palety dostępnej u Lovlov. Prezentowany tutaj kolor to baby doll.

kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (9)kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (10) kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (11)


Seria modern circle lovers

Tutaj głównym elementem zdobjącym zaproszenia oraz dodatki są serduszka, oraz koło z imionami młodych i datą ślubu. Bardzo minimalistycznie. Tutaj oprócz koloru jest możliwość zmiany sercowego tła na inne.

kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (12) kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (13)

Zdjęcie winietki: lab.szwabowicz.pl


Seria Perfect Circle

Prosto, czytelnie i graficznie. Seria z dedykacją dla zdecydownych miłośników designu. W tle skośne paski lub ostre fale. Na środku wyraźna apla z inicjałami i datą przyjęcia. Na samym dole dla osłody – malutkie serduszko. Ta papeteria ślubna jest dostępna w kolorze różowym oraz baby doll.

kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (15)kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (16) kreatywne zaproszenia ślubne papeteria nowoczesna (18)

Lovlov powstało z myślą o dziewczynach, które cenią sobie wolność indywidualizm i przyjemność kreowania… oraz tych, które nie mają wiele czasu na planowanie ślubu, ale nie lubią zostawiać wyborów przypadkowi.

Miłego tworzenia!


Pozdrawiam!

Kasia

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź