Obserwuj:
BLOG, PANNA MŁODA

Novia Blanca • słoneczna jesienna sesja w Kalifornii

sesja jesienią panna młoda

Nastrojowa jesienna sesja najnowszej kolekcji NOVIA BLANCA powstała w słonecznej Kalifornii, w jednym z najpiękniejszych lokalnych parków San Jose. Pożółkła i wysuszona upalnym letnim słońcem trawa oraz złote liście drzew oddały wspaniały klimat i stworzyły niesamowite tło do zdjęć.

sesja ślubna jesienią zdjęcie

Pogodny dzień zaowocował romantyczną a zarazem radosną sesją, przedstawiającą ciekawą ślubną stylizację dla Panny Młodej, ozdobioną jak zwykle wyjątkową biżuterią oraz dodatkami do włosów NOVIA BLANCA. 

sesja jesienią zdjęcieWygląda na to, że wspaniała atmosfera na podczas sesji sprawiła, że zdjęcia w pełni oddają to co jest najważniejsze dla naszej marki – każda Panna Młoda w dniu swojego ślubu ma czuć się wyjątkowo pięknie i radośnie! Mamy nadzieję, że będzie to piękna inspiracja dla tych Panien Młodych, które swój ślub planują właśnie na tę wyjątkową porę roku jaką jest jesień.

Novia Blanca biżuteria panna młoda zdjęcia (4) Novia Blanca biżuteria panna młoda zdjęcia (6) Novia Blanca biżuteria panna młoda zdjęcia (7) Novia Blanca biżuteria panna młoda zdjęcia (8) Novia Blanca biżuteria panna młoda zdjęcia (10)

Biżuteria – NOVIA BLANCA

Stylizacja, bukiet – Joanna Sirak NOVIA BLANCA

Fotografia – Ed Carlo Garcia 

Makijaż – Maya Beauty Studios 

Modelki – Haley Snyder

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź