Obserwuj:
INSPIRACJE

Plan usadzenia gości na weselu • plan stołów na szkle

Myślałyście już o tym jak usadzić gości na weselu? Zaplanowałyście już jak ustawicie stoliki i kogo posadzicie z kim? Niewątpliwie jest to jedno z zadań przed ślubem, które spędza sen z powiek niejednej Pannie Młodej. Chciałabym Was jednak zachęcić, żebyście zaczęły od przyjemniejszej rzeczy. A mianowicie od wymyślenia jak przedstawić gościom gdzie mają usiąść? 

plan stołów

Plany usadzenia w formie tablicy są Wam już na pewno dobrze znane, a może fajnie byłoby pomyśleć nad czymś całkiem nietypowym i zaskoczyć swoich gości? Dziś pokazuję plany usadzenia gości na… szkle! Idealnie wpisują się w klimat rustykalnego wesela i świetnie pasują do przyjęcia na świeżym powietrzu. Jednak na pewno pięknie zaprezentują się też w ciekawym wnętrzu, a wręcz dodadzą sali weselnej wyjątkowego charakteru. Bielone ramy, kreda w płynie i do dzieła :)

usadzenie gościplan stołów weselnych

fotografie pochodzą ze stron: pinterest.com lolalina.com, elizabethannedesigns.com, rusticweddingchic.com, kpopcotillion.com, pictage.com, prettymyloveblog.blogspot.com.au, diybride.com, stylemepretty.com, elizabethannedesigns.com

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź