Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Nietypowe pierścionki zaręczynowe – handmade

pierścionek z napisem love

Wybór pierścionka zaręczynowego to spore wyzwanie dla mężczyzny. A gdyby tak panowie wybierali dla nas bardziej niestandardowe wzory? Co powiecie na pierścionek ze znakiem nieskończoności albo z napisem love czy nawet na małym łańcuszku? Nam bardzo spodobały się te nietypowe pierścionki, jeden da się nawet połączyć później z obrączką. My uwielbiamy takie ciekawe pomysły, tym bardziej że te pierścionki są jedyne w swoim rodzaju i pewnie w niewielu jeśli nie tylko w jednym egzemplarzu. A może mamy wśród czytelniczek planujących ślub jakąś przyszłą pannę młodą z takim oryginalnym pierścionkiem na palcu?

nietypowa obrączka ślubnanietypowe pierścionki zaręczynowe i obrączkioryginalne nietypowe pierścionki zaręczynowe i obrączki.jpgręcznie robione na zamówienie nietypowe pierścionki zaręczynowe i obrączki.jpgciekawe nietypowe nietypowe pierścionki zaręczynowe i obrączki.jpg

Pierścionki tworzy Maja Rolc Majerič ze Słowenii. Na zamówienie wykona każdy spersonalizowany model, o którym marzycie. Kupić je można na portalu Etsy w jej sklepie [ TUTAJ ].

pierścionki zaręczynowe oryginalne

Te ciekawe wzory to dzieło Dafny Shemesh-David. Kupicie je w jej sklepie na Etsy [ TUTAJ ].

plecione pierścionki zaręczynowe

Te druciane plecionki ze złota wykonuje Orit Hadad. Je również można kupić na etsy [ TUTAJ ]

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  • Odpowiedz dirrma

    Przepiękne! Mój narzeczony postawił na klasykę. Ale Nasz ślub nie będzie już tak klasyczny. W organizacji pomoże Nam doświadczony konsultant ślubny.

    7 września, 2014 o 11:11
  • Zostaw odpowiedź