Obserwuj:
BLOG, INSPIRACJE

Niesamowity tort weselny – czyli książkowe słodkości

słodki stół ciasta tort artystyczny

Jeśli jesteście pasjonatami książek – ten tort będzie spełnieniem Waszych marzeń. Na pierwszy rzut oka – jest to stos książek, przypadkowo rzuconych na biurko. Jeśli jednak dokładnie przyjrzymy się – dostrzec można przepyszne i przede wszystkim bardzo oryginalne, cukiernicze dzieło. Weselne torty już od kilku lat wykroczyły poza tradycyjne ramy i nie tylko smakują wyjątkowo, ale też stały się wręcz małymi dziełami sztuki. Stworzyć można naprawdę wszystko! Wystarczy odrobina umiejętności, dobrych chęci i nieograniczona wyobraźnia!

nietypowy tort w kształcie książki

zdjęcie: 5ive15ifteen

Taki tort jest nie tylko bardzo piękny i oryginalny, ale przede wszystkim idealnie odzwierciedla rzeczywisty wygląd każdej z książek. Wymaga to ogromnej precyzji i nieprzeciętnych umiejętności podczas przygotowania, ale ciężka praca z pewnością przyniesie oczekiwany efekt – zachwyci nie tylko parę młodą, ale także wszystkich przybyłych gości.

nietypowe torty

zdjęcie: cake-occasion

Jak przygotowuje się takie dzieło sztuki? Wszystkie ozdoby i wykończenia wykonane są z przepysznego marcepanu. Jest to taki „materiał”, w którym można dowolnie rzeźbić i układać go we wszelakie możliwe formy, które później cieszą oko każdego, kto będzie miał przyjemność zobaczyć taki piękny tort.

tort artystyczny

 zdjęcie: laurenmcglynnphotography

Same oceńcie – nie miałybyście ochoty wgryźć się w taką przepyszną i wyjątkową książkę? :)


Pozdrawiam!

Dagmara

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Tomek - Poznań

    Czad, żona będzie zachwycona jak jej to pokażę ;)

    11 grudnia, 2017 o 10:34
  • Zostaw odpowiedź