Obserwuj:
BLOG

Nie możesz jechać na wesele przyjaciółki? Wyślij kwiaty!

Podarunek w postaci pięknego bukietu kwiatów raczej nigdy się nie przedawni. Kwiaty można bowiem ofiarować z każdej okazji, czy to imieniny, urodziny, podziękowania, gratulacje czy przeprosiny. Nie ma bardziej uniwersalnego prezentu zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Jest to także sposób na okazanie uczuć, powiedzenie „kocham cię” lub zwykły, miły gest bez okazji. Dlatego ostatnio na popularności bardzo zyskały kwiaciarnie internetowe. Dzięki nim bez problemu możemy podarować bukiet róż osobie, która znajduje się setki kilometrów od nas. Jak działają kwiaciarnie internetowe i dlaczego warto korzystać z ich usług? Być może zainteresuje Was ten temat, jeśli zostaliście zaproszeni na wesele, a nie możecie przyjechać w roli gości.

Storczyk, róża czy bukiet polnych kwiatów?

Oferty kwiaciarni internetowych są bardzo szerokie. Zamówienie zwykle polega na wybraniu odpowiedniego, gotowego bukietu, wypełnieniu formularza i opłaceniu zamówienia. Dla ułatwienia wyboru bukietu możemy skorzystać z kategorii okazji i wybrać najbardziej pasujące kwiaty na daną okazję. Kwiaciarnie oferują również inne prezenty poza kwiatami, jak np. biżuterię, słodycze, eleganckie alkohole czy kosze prezentowe – idealne pomysły jako niespodzianka dla Pary Młodej. W kwiaciarni e-kwiaty.pl możemy także skorzystać z opcji samodzielnego skomponowania bukietu róż czy goździków. W formularzu wyboru zaznaczamy pożądana opcję. Dzięki temu wybieramy ilość róż, ich długość, kolor, a także sposób ułożenia i rodzaj dekoracji. Jest to bardzo proste i szybkie, na pewno skomponowanie prezentu kwiatowego nie stworzy Wam większych kłopotów.

142018025075310900

 

Bukiet dla Pary i Panny Młodej

Obowiązkowym elementem stroju ślubnego przyszłej mężatki jest oczywiście bukiet. Powinien on nie tylko pasować do sukni, ale też do fryzury. W kwiaciarni internetowej można również zamówić taki bukiet. Specjalnie dobrana kompozycja oraz starannie wyselekcjonowane świeże kwiaty są gwarancją uroku takiego bukietu. Zamówienie go to też doskonała opcja dla już i tak wystarczająco zajętej głowy Panny Młodej i całego sztabu ślubnego. Wystarczy wybrać, zamówić i odebrać w wyznaczonym miejscu. Jest to też sposób na życzenie wszystkiego najlepszego Młodej Parze, jeśli nie możemy pojawić się osobiście na ślubie. Kurier z przyjemnością dostarczy kwiaty nawet pod sam kościół czy urząd stanu cywilnego. Zdarza się dość często, że podczas wesela na salę wchodzi posłaniec z wielkim bukietem kwiatów i podąża do stołu Pary Młodej. Być może sami widzieliście już takie  sytuacje, zawsze jest to bardzo miłe, bo znaczy, że ktoś nawet jeśli nie dotarł na przyjęcie to pamięta o tym wyjątkowym dniu dla Państwa Młodych.

ID-100177665

Kwiaty nawet w dwie godziny

Już teraz możemy siedząc wygodnie w domu lub w każdym innym miejscu, zamówić doręczenie kwiatów w jednej z kwiaciarni internetowych. Wystarczy nam tylko dostęp do internetu lub telefon, ponieważ w większości takich firm zamówienia można składać również drogą telefoniczną. Zwykle kwiaciarnie mają wyznaczone godziny, w których następuje doręczenie bukietów oraz określony termin, do którego należy złożyć zamówienie. Oczywiście im bardziej firmie zależy na kliencie, tym częściej dostawy są przeprowadzane, a niektóre kwiaciarnie oferują dostawy również w dni wolne od pracy. By adresat bukietu otrzymał go jeszcze tego samego dnia, należy złożyć zamówienie odpowiednio wcześniej. Jeśli w danym mieście nie znajduje się lokalna kwiaciarnia współpracująca z kwiaciarnią internetową, wtedy czas zamówienia będzie dłuższy. Zwykle wynosi on około 24 godzin. Należy się także liczyć z brakiem możliwości wybrania konkretnej godziny dostawy w dniach, kiedy kwiaciarnie i kurierzy są wyjątkowo zapracowani, jak np. Walentynki, Dzień Matki, Babci itp.

ID-10059666

Dobre kwiaciarnie internetowe oferują również dostawy kwiatów poza granicami naszego kraju. Już teraz siedząc np. w domu w Warszawie możemy kilkoma kliknięciami wysłać kwiaty do ukochanej w Australii. Albo siedząc w Londynie zamówić kwiaty dla przyjaciółki na ślub, który odbywa się w Krakowie. Na przykład kwiaciarnia internetowa www.e-kwiaty.pl oraz jej niemiecka wersja www.floralieferung.de oferuje dostawę kwiatów do Niemiec nawet w dwie godziny.

fot. FreeDigitalPhotos.net

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź