Obserwuj:
BLOG, Plebiscyty

Najpiękniejsza Panna Młoda 2015 – Relacja z gali finałowej

Zapraszamy na relację z gali finałowej konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda 2015. To już druga edycja tego wydarzenia. Zainteresowanie było ogromne dlatego liczymy na jeszcze większą popularność III edycji już za rok. W tym roku do udziału w plebiscycie zgłosiło się aż 24o Panien Młodych. Wybór finalistek nie był łatwy. Najpiękniejszą Panną Młodą 2015 została Luiza Grzelak (#4), której serdecznie gratulujemy. Natomiast najpiękniejszą Panną Młodą internetu została Justyna Ratajczyk (#25). Wszystkie przyszłe Panny Młode z Poznania i okolic (ale nie tylko!) zapraszamy do udziału już za rok.

Najpiękniejsza Panna Młoda
www.najpiękniejszapannamloda.pl

Organizatorzy:
Studio Szminka – www.studioszminka.pl
INNA Studio – www.innastudio.pl

Partnerzy:
Magazyn Ślubny – www.magazynslubny.pl
Targi Ślubne – www.targi-slubne.pl

Patroni medialni:
Magazyn Ślubny – www.magazynslubny.pl
Targi Ślubne – www.targi-slubne.pl
Telewizja WTK – www.wtk.pl
portal epoznan.pl – www.epoznan.pl
Sweet Wedding – www.sweetwedding.pl
Różowa Beza – www.rozowabeza.pl
Ślub Wielkopolski – www.slubwielkopolski.pl

Sponsorzy:
Hotel Moderno – www.hotelmoderno.pl
Pracownia Sukien Ślubnych Jolanta Duda-Koprowska – www.suknieslubne.com.pl
Place for Dress – www.placefordress.com
Marcelina Mynia Nogala – www.bymynia.com
Studio fryzur – Śródka 1 – www.srodka1.pl
Nagłośnienie, oświetlenie ThomaSound – www.thomasound.com.pl
Fotograf Ślubny Kuba Cichocki – www.kubacichocki.pl
Joanna Czarnota Photography – www.joannaczaranota.pl
Ti Amo Foto – www.tiamofoto.pl
WDance Studio Tańca – www.taniec-poznan.pl
Bielizna – www.onlyher.pl
Dyplomowane konsultantki ślubne Dans Deux – https://www.facebook.com/DansDeux
Jagoda Uczułka stylizacja paznokci – www.facebook.com/pages/Jagoda-Uczułka-stylizacja-paznokci/1423792514506937
Artykuły ślubne Eleganteria – www.eleganteria.com
Fascynatory Yoko Design – www.yokodesign-fascynatory.pl
Babeczki, torty Owacja – www.owacja-babeczki-poznan.blogspot.com
Biżuteria srebrna Anka Biżuteria – www.ankabizuteria.pl
Kompozytornia komponowanie pioenek i tekstów – www.kompozytornia.pl
Centrum fitness Fabryka Formy – www.fabryka-formy.pl

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź