Obserwuj:
BLOG

Najpiękniejsza Panna Młoda 2015 – Casting w Poznaniu

Zapraszamy wszystkie Przyszłe Panny Młode do udziału w castingu na Najpiękniejszą Pannę Młodą 2015. Jest to II edycja konkursu. Casting odbędzie podczas XI Wielkiej Gali Ślubnej na Targach Ślubnych w Poznaniu, która odbędzie się 18.01.2015 na terenie MTP .

Trzeba tylko podejść na stoisko Castingowe, wypełnić krótki formularz, a nasz fotograf zrobi zdjęcie i później wystarczy już tylko czekać;) Ze wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybiorą finałową 10, która 21.02.15 w Hotelu MODERNO w Poznaniu będzie walczyła o miano NAJPIĘKNIEJSZEJ PANNY MŁODEJ 2015. Chcemy umilić czas przygotowań Przyszłym Pannom Młodym oraz zafundować Im „mini próbę generalną” przed własnym Ślubem.

076-IMG_6841

Dzięki konkursowi jest możliwość poznania oferty wielu firm nie tylko z branży ślubnej oraz wygrania ciekawych i cennych nagród do wykorzystania w trakcie przygotowań oraz dniu samego ślubu. Więcej informacji na stronie www.najpiekniejszapannamloda.pl i na stronach organizatorów www.studioszminka.pl i www.innastudio.pl

069-IMG_6815

Partnerem akcji został Magazyn Ślubny oraz Targi Ślubne, a Sweet Wedding ma przyjemność patronować temu wydarzeniu! Serdecznie zapraszamy wszystkie Panny Młode z Poznania i okolic do odwiedzin na Targach i wzięcia udziału w Castingu! To świetna zabawa. Relazja z poprzedniej Gali Finałowej znajdziecie {tutaj}.

Organizatorzy:

Studio Szminka
INNA Studio

Partnerzy:

Magazyn ŚlubnyTargi Ślubne

Patroni medialni:

Sweet Wedding, WTK, epoznan.pl, Różowa Beza, Ślub Wielkopolski

Sponsorzy:

Hotel Moderno
Pracownia Sukien Ślubnych Jolanta Duda-Koprowska
Place for Dress
Marcelina Mynia Nogala
Śródka 1
ThomaSound
Kuba Cichocki
Joanna Czarnota Photography
Ti Amo Foto
WDance Studio Tańca
Only Her
Dyplomowane konsultantki ślubne Dans Deux
Jagoda Uczułka stylizacja paznokci
Artykuły ślubne Eleganteria
Fascynatory Yoko Design
Babeczki Owacja
Anka Biżuteria
Kompozytornia
Fabryka Formy

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź